سید حسن نصرالله با نائب رئیس حماس دیدار کرد

سید حسن نصرالله با نائب رئیس حماس دیدار کرد

حزب‌الله لبنان از مذاکره با حماس درباره تازه‌ترین تحولات مرتبط با آتش‌بس غزه خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری گزارشگر آی تی به نقل از رویترز، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان و «خلیل الحیه» نائب رئیس جنبش حماس، در دیداری که با یکدیگر داشتند، درباره تازه‌ترین تحولات مرتبط با نوار غزه و مذاکرات آتش‌بس گفتگو کردند.

در بیانیه‌ای که از سوی حزب‌الله منتشر شد، محور این دیدار «بررسی تازه‌ترین تحولات امنیتی و سیاسی» عنوان شده است.

آمریکا نسبت به چشم‌انداز دور جدید مذاکرات تبادل اسرا که قرار است به زودی ازسر گرفته شود، ابراز خو‌ش‌بینی کرده و می‌گوید امیدوار است این بار رایزنی‌ها به حصول چارچوبی منجر شود که راه‌گشای آتش‌‎بس دائم است.

اسرائیل روز چهارشنبه پیشنهاد جدید حماس را که شامل اصلاحیه‌ای بر طرح آتش‌بس بایدن است، از طریق میانجی‌های قطری و مصری، دریافت کرد.

حزب‌الله در حمایت از جبهه یک‌پارچه مقاومت، از ماه میلادی اکتبر به این سو، در مرز‌های شمالی سرزمین‌های اشغالی با اسرائیل درگیر است و هر روز بر شدت تبادل آتش میان دو طرف افزوده می‌شود.

در هفته‌های اخیر، بیم از بالا گرفتن تنش میان رژیم صهیونیستی و حزب‌الله به سطح جنگ تمام‌عیار و سرریز آن به کل خاورمیانه، به افزایش تلاش‌‎های بین‌المللی برای فرونشاندن آتش جنگ غزه منجر شده است.

سید حسن نصرالله با نائب رئیس حماس دیدار کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سید حسن نصرالله با نائب رئیس حماس دیدار کرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سید حسن نصرالله با نائب رئیس حماس دیدار کرد"، کلیک کنید.