شهید رییسی، انسانی خستگی ناپذیر بود

شهید رییسی، انسانی خستگی ناپذیر بود

رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت:شهید رییسی، یک انسان خستگی ناپذیر بود  و در همین مسیر جان خود را فدا کرد.

حجت الاسلام والمسلمین جعفر موحدیان در گفت وگو با گزارشگر آی تی درباره شهید جمهور آیت الله رییسی گفت: شهید والا مقام حضرت آیت الله رییسی، ریاست جمهور فقید، این عالم وارسته، عالمی بود که همیشه در صحنه خدمت حضور داشت. شهید رییسی، همیشه مردم دار بود و عالمی بود که همه تلاش خود را زمینه خدمت به مردم انجام می داد.

رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: شهید رییسی، یک انسان خستگی ناپذیر بود از این انسان ها بسیار کم پیدا می شود که  زندگی خود را فدای خلق الله و اسلام کند. در طول این مدتی که رییس جمهور کشور ما بودند اقدامات این شهید برای همگان قابل رویت و لمس بود. ایشان حامی ایران اسلامی و حامی مستضعفان بودند و در این مسیر شب و روز نمی شناختند.

وی افزود: اقدامات این شهید جمهور انقدر تاثیرگذار بود که دوست و دشمن از آن اطلاع داشتند و کسی نمی تواند اقدامات ایشان را کم شمارد.

رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: این شهید والامقام، بارها فرمودند که من با امام رضای خودم عهد بستم و دقیقا در شب ولادت آن حضرت به شهادت رسید که  ان شاءالله  مهمان آن حضرت باشد. امیدوارم خداوند به ما هم توفیق دهد مسیر ایشان را ادامه دهیم.

خدمات شهید رییسی از کنترل کرونا تا احیای کارخانه ها بی نظیر بود 

حجت الاسلام حسین فضایلی، رییس عقیدتی سیاسی پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفت وگو با گزارشگر آی تی درباره شهید رییسی گفت: ما در این حادثه بالگرد بهترین عزیزان خود را از دست دادیم. اول رییس جمهوری که خادم ملت بود. دوم امام جمعه محبوب تبریز که چهره ای معتبر بود. همچنین استاندار جوان ما نیز در این حادثه به شهادت رسید که در همین چند ماهه اقدامات بسیار موثری انجام داده بود. وزیر امورخارجه نیز افتخار ما بود و همه این عزیزان راه شهدای هشت سال دفاع مقدس را ادامه دادند. 

وی با اشاره به اقدامات شهید رییسی افزود: شخصیت والای شهید رییسی بر هیچکس پوشیده نیست. ایشان کرسی ریاست جمهوری را به نحوی تحویل گرفتند که خزانه خالی بود. ایشان در زمان شیوع ویروس کرونا رییس جمهور شدند و توانستند در عرض دو هفته با رایزنی های مختلف و اقدامات مناسب واکسن مورد نظر کشور را تامین کنند و از شیوع بیشتر این بیماری را جلوگیری کنند.

فضایلی گفت: ایشان همچنین در زمان ریاست قوه قضاییه نیز توانستند بسیاری از کارخانه های تعطیل را با عزم جهادی احیا کردند. در زمان ریاست جمهوری ایشان و وزیر بودن شهید عبداللهیان ، روابط خارجی کشور نیز بسیار بهبود یافت و در حال حاضر با بسیاری از کشورها ارتباطات خوبی داریم؛ به طوریکه بسیاری از کشورها پیام تسلیت دادند و حتی برخی کشورها عزای عمومی اعلام کردند.

فضایلی گفت: به مردم ایران برای دست از دادن این خدمتگزاران باید تسلیت گفت اما به خود این شهدا تبریک می گویم که در اوج به شهادت رسیدند.

پایان خبر گزارشگر آی تی 

شهید رییسی، انسانی خستگی ناپذیر بود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید رییسی، انسانی خستگی ناپذیر بود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید رییسی، انسانی خستگی ناپذیر بود"، کلیک کنید.