ضرورت رعایت و اجرای قانون حجاب و پوشش در محیط های عمومی

فرمانده سپاه تهران بزرگ تاکید کرد؛

ضرورت رعایت و اجرای قانون حجاب و پوشش در محیط های عمومی

سردار «حسن زاده» با بیان اینکه مردم نجیب ایران همواره در رعایت عفت و حیا و حفظ محیط خانواده از گزند بیگانه زبانزد و الگو بوده اند، براهتمام بیشتر در رعایت و اجرای قانون حجاب و پوشش در محیط های عمومی تاکید کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گزارشگر آی تی، سردار سرتیپ پاسدار «حسن حسن زاده» فرمانده سپاه  محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در گفت وگویی، با اشاره به اهتمام مضاعف در اجرای قانون رعایت حجاب اظهار داشت: مردم نجیب ایران همواره در رعایت عفت و حیا و حفظ محیط خانواده از گزند بیگانه زبانزد و الگو بوده اند و همیشه برای مردان و زنان ایرانی حفظ حریم خانواده و حجاب، مسیله ای جدی و حتمی بوده است.

سردار حسن زاده با اشاره به درخواست و مطالبه عمومی هموطنان و به خصوص شهروندان تهرانی درخصوص رعایت حجاب اسلامی و اجرای قوانین و ضوابط پوشش مناسب در محیط های عمومی افزود: این خواست عمومی در قوانین کشور هم مورد تاکید جدی قرار گرفته و از همگان در سطوح مختلف و بنا به وظایف آنها خواسته است که بستر های انجام این مهم را فراهم کرده و مانع از تلاش دشمنان برای گسترش فساد و انحطاط جامعه بشوند.

فرمانده سپاه  محمد رسول الله (ص) ادامه داد: امروز دشمن سرمایه گذاری زیادی انجام داده تا شاید با نمایش فساد و بی عفتی، بستر های انحطاط خانواده ها و به خصوص جوانان را فراهم کند تا از این طریق راهی برای ضربه زدن به سرمایه دینی و اجتماعی به ویژه در میان جوانان بیابد؛ به همین دلیل طی سال های اخیر با صرف هزینه هنگفت، راه اندازی رسانه ها، تقویت شبکه های اجتماعی بدون کنترل و استفاده از مزدوران خود کوشیده با تحمیل چالش حجاب و بی حجابی اباحه گری را افزایش دهد.

وی با تاکید بر تلاش دشمنان در وانمود کردن فراگیری بی حجابی در جامعه گفت: متاسفانه عده اندکی از مردم نیز فریب جنجال ها و لفاظی های دروغین رسانه های غربی را خورده و به نام آزادی یا امثال آن در دام گسترده آنها گرفتار شده اند؛ اما ما معتقدیم که می توان با افزایش سرمایه گذاری فرهنگی، تقویت نهاد های دینی، افزایش ارتباط با جوانان و آگاه کردن آنها از اهداف پشت پرده سرویس های امنیتی غربی تا حد زیادی بر مشکلات مطرح در این حوزه فایق آمد.

سردار حسن زاده اضافه کرد: در این راستا متولیان امر و گروه های آموزش دیده با عنوان «سفیران گزارشگر آی تی»، موضوع رعایت قانون و ضوابط مربوط به حجاب در اماکن عمومی و تذکر و روشنگری قاعده مند را به صورت جدی تر در میان اصناف، ادارات، بازار، معابر، بوستان ها، تفرجگاه ها و حمل و نقل عمومی تهران پی گیری خواهند کرد.

فرمانده سپاه  محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با اشاره به آموزش های انجام شده برای گروه های مردمی، بر آمادگی بسیج در همکاری با تمام دستگاه های متولی و مجری تاکید و عنوان کرد: فعالیت های مرتبط با این حوزه تقویت شده است.

وی افزود: قاطبه مردم عزیزمان بر رعایت پوشش مناسب ملی و اسلامی تاکید جدی دارند و مطالبه آنها برای کاهش معضلات مربوط به این حوزه نیز یک خواست عمومی است؛ لذا بر این باوریم که اهتمام به اجرا و نظارت بر قوانین و ضوابط پوشش در محیط های عمومی ضمن شکست پروژه دشمنان در ایجاد چالش حجاب، سلامت و صیانت از خانواده ها و جامعه را تضمین خواهد کرد.

سردار حسن زاده خاطرنشان کرد: البته در این خصوص باید گروه های وابسته به سرویس های اطلاعاتی غرب که در ازای دریافت پول یا وعده های دیگر تظاهر به بی حجابی و بی بندوباری می کنند را از مردم عادی یا ناآگاه جدا کرد و با اقدامات اطلاعاتی و رصد ارتباطات آنان، نسبت به شناسایی و برخورد با این گروه ها اقدام کرد.

ضرورت رعایت و اجرای قانون حجاب و پوشش در محیط های عمومی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضرورت رعایت و اجرای قانون حجاب و پوشش در محیط های عمومی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضرورت رعایت و اجرای قانون حجاب و پوشش در محیط های عمومی"، کلیک کنید.