عربستان چرا از عینک مجازی در حج استفاده می کند؟

عربستان چرا از عینک مجازی در حج استفاده می کند؟

اداره کل حمل و نقل عربستان نسخه پیشرفته ای از عینک مجازی را برای حج پیش رو مورد استفاده قرار می دهد.

به گزارش گزارشگر آی تی، خبرگزاری عربستان سعودی اعلام کرد بر اساس موفقیت آزمایشی سال گذشته، اداره کل حمل و نقل (TGA) این کشور ، نسخه پیشرفته ای از عینک مجازی را برای موسم حج استفاده خواهد کرد.

این عینک ها از نسل جدید فناوری واقعیت افزوده (AR) استفاده می کنند تا از خدمات حمل و نقل کارآمد و با کیفیت برای زایران اطمینان حاصل کنند.

عینک مجازی به بازرسان میدانی اجازه می دهد تا بررسی های سریع و جامع انجام دهند و تنها در عرض 6 ثانیه، بازرسان می توانند قانونی بودن خودرو، انطباق راننده، بازرسی اسناد و هرگونه تخلف را به مرکز داده و کنترل گزارش کنند.

عربستان اعلام کرده است استفاده از این عینک ها به معنای کاهش قابل توجه 600 درصد در زمان بازرسی خودرو است که در نهایت نرخ رعایت و کیفیت کلی خدمات حمل و نقل برای زایران را افزایش می دهد.

با ساده سازی بازرسی ها و افزایش کارایی، عینک های مجازی به یک تجربه زیارتی روان تر کمک می کنند. این امر به زایران این امکان را می دهد که با آسودگی خاطر بر وظایف دینی خود تمرکز کنند.

«صالح الجاسر» ، وزیر حمل و نقل عربستان سعودی پیش از این نیز از رقابت بین بسیاری از شرکت های تخصصی در بخش حمل و نقل برای ارایه بهترین وسیله در سال های آینده خبر داده بود که گونه های بسیار پیشرفته برنامه حمل و نقل، از جمله تاکسی های هوایی را شامل می شود و عربستان در حال آماده سازی فناوری ها و وسایل حمل و نقلِ انعطاف پذیرتر و سریع تر در موسم حج امسال برای تسهیل سفر زایران است.

موسم حج 2024 از غروب جمعه 14 ژوین (25 خرداد) آغاز می شود و در عصر روز چهارشنبه 19 ژوین (30 خرداد) به پایان می رسد.

پایان خبر گزارشگر آی تی

عربستان چرا از عینک مجازی در حج استفاده می کند؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عربستان چرا از عینک مجازی در حج استفاده می کند؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عربستان چرا از عینک مجازی در حج استفاده می کند؟"، کلیک کنید.