عضویت رسمی کیش در مجامع فدراسیون‌های ورزشی کشور

عضویت رسمی کیش در مجامع فدراسیون‌های ورزشی کشور

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی از کیش ، عزیزاله فرضی پور معاون ورزش و تفریحات سالم کیش با اعلام اینکه طی مذاکرات انجام شده با وزیر وقت ورزش و جوانان در سال ۱۴۰۱، کیش به عضویت مجامع فدراسیون‌های ورزشی درآمده است،گفت: با شناختی که وزیر وقت ورزش و جوانان از ورزش جزیره و زیرساخت‌های خوب کیش داشت، با علم به اینکه ورزش کیش پشتوانه ورزش قهرمانی کشور محسوب می‌شود، دستور تغییر آئین‌نامه هیات‌های ورزشی کشور را صادر و جزیره کیش به عضویت دائمی مجامع فدراسیون‌های ورزشی در آمد.

وی‌ ادامه داد: طبق مکاتبه رسمی از سوی دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی، آئین‌نامه هیات‌های ورزشی به مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش ابلاغ شده است.

معاون ورزش و تفریحات سالم کیش در خصوص مشارکت رییس‌های هیات‌های ورزشی کیش در مجامع انتخاباتی فدراسیون‌ها بیان کرد: تابحال رییس‌های هیات‌های ژیمناستیک، کشتی، تنیس، ورزش‌های ناشنوایان، پینگ‌پنگ و انجمن‌های رزمی جزیره در مجامع انتخاباتی فدراسیون‌های متبوع خود شرکت کرده‌اند.

فرضی پور همچنین افزود: فدراسیون‌های ورزشی بر اساس آیین ‌نامه تدوینی وزارت‌ ورزش که به آنان ابلاغ شده است، باید موضوع حق رای هیات‌های کیش را در مجمع عمومی عادی یا هیات رئیسه خود مطرح و مصوب کند تا رییس‌های هیات‌های ورزشی خود که در منطقه آزاد کیش فعالیت دارند، بتوانند در مجامع انتخاباتی فدراسیون حاضر و در رأی گیری نامزدهای احراز پست ریاست فدراسیون شرکت کنند.

وی از رسانه‌ها خواست تا قبل از انتشار هر گونه خبر، استعلام لازم از دستگاه‌های مربوطه را داشته باشند.

46

عضویت رسمی کیش در مجامع فدراسیون‌های ورزشی کشور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عضویت رسمی کیش در مجامع فدراسیون‌های ورزشی کشور" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عضویت رسمی کیش در مجامع فدراسیون‌های ورزشی کشور"، کلیک کنید.