علت عمده «سقط جنین» چیست؟

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور گفت: با توجه به چالش بزرگ جمعیتی تمرکز بر حمایت از خانواده ها در جنبه های اقتصادی و فرهنگی برای پیشگیری از سقط جنین است، آنچه پژوهش ها نشان می دهد علت عمده سقط جنین مسایل فرهنگی و بخشی از آن هم اقتصادیست.

علت عمده «سقط جنین» چیست؟

آفتاب نیوز :

دکتر انسیه خزعلی در همایش هم اندیشی و راهبردی مدیران بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها که در مشهد مقدس برگزار شد بیان کرد: امیدواریم بنیاد آبشار عاطفه ها در سال جدید بر دو مطلب بیش از امور دیگر متمرکز شود، اول با اشاره به شعار مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت در جهش تولید فراهم کردن شرایط اشتغال برای همه کسانی که در شرایط نامساعد قرار دارند و به طور خاص برای بانوان سرپرست خانوار لازم است و این امر ضمن کمک به تولید موجب زندگی عزتمندانه این بانوان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده؛ وی ادامه داد: مسیله دوم با توجه به چالش بزرگ جمعیتی تمرکز بر حمایت از خانواده ها در جنبه های اقتصادی و فرهنگی برای پیشگیری از سقط جنین است، آنچه پژوهش ها نشان می دهد علت عمده سقط جنین مسایل فرهنگی و بخشی از آن هم اقتصادیست که آبشار عاطفه ها می تواند با پشتیبانی از گروه های حامی جنین این امر را حمایت کند.

علت عمده «سقط جنین» چیست؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علت عمده «سقط جنین» چیست؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علت عمده «سقط جنین» چیست؟"، کلیک کنید.