فلیک با بارسا دوساله بست

فلیک با بارسا دوساله بست

هانسی فلیک قراردادی دوساله را با بارسلونا امضا کرد و جانشین ژاوی هرناندس شد.

به گزارش گزارشگر آی تی، هانسی فلیک قراردادی دوساله با باشگاه کاتالانی امضا کرد تا هدایت آبی و اناری ها را بر عهده بگیرد.

خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا، پس از تیره شدن روابطش با ژاوی تصمیم به برکناری او گرفت و هانسی فلیک، سرمربی سابق بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان، جانشین او شد.

فلیک زمانی که بایرن مونیخ را در لیگ قهرمانان اروپا هدایت می کرد، بارسلونا را 8 – 2 شکست داده بود. او که سال 1965 در هایدلبرگ آلمان متولد شد، مربیگری اش را سال 1996 در اف سی ویکتوریا بامنتال آغاز کرد و سال 2000 هدایت هوفنهایم را بر عهده گرفت و پنج فصل در این تیم ماند و سپس به سالزبورگ رفت تا بخشی از کادر مربیگری جووانی تراپاتونی و لوتار ماتیوس شود.

شش سال با لوو

فلیک اوت 2006 به دنبال استعفای یورگن کلینزمن راهی تیم ملی آلمان شد که یوآخیم لوو را به عنوان سرمربی و جانشین کلینزی برگزید بود. لو و فلیک آلمان را به فینال یورو 2008 رساندند، سال 2010 این تیم را به نیمه نهایی جام جهانی رساندند و در جام جهانی 2014 هم قهرمان شدند.

شش گانه

فلیک پس از موفقیت در تیم ملی آلمان از هدایت مانشافت کنار رفت و سال 2017 به عنوان مدیر ورزشی به هوفنهایم بازگشت و در نهایت تابستان 2019 دستیار نیکو کواچ در بایرن مونیخ شد و شش عنوان پیاپی را با این تیم جشن گرفت و در ادامه در پی اختلاف با سران باشگاه و همچنین دریافت پیشنهاد از فدراسیون فوتبال آلمان، بایرن را به مقصد تیم ملی آلمان ترک کرد؛ هر چند در این تیم حضور موفقی نداشت و جایش را به یولیان ناگلزمان داد.

پایان خبر گزارشگر آی تی

فلیک با بارسا دوساله بست

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فلیک با بارسا دوساله بست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فلیک با بارسا دوساله بست"، کلیک کنید.