قاتل شهید کوروش بازیار دستگیر شد

قاتل شهید کوروش بازیار دستگیر شد

آفتاب نیوز :

سردار رهام بخش حبیبی درباره این خبر، اظهار داشت: در راستای طرح برخورد با مخلان نظم و امنیت و همچنین قاچاقچیان کالا، ساعت 4 صبح امروز هفدهم بهمن ماه واحد های گشت انتظامی به سرپرستی “کوروش بازیار” فرمانده یگان امداد شیراز حین گشت زنی در حوزه استحفاظی (کمربندی) به یک دستگاه وانت نیسان حامل بار مشکوک و دستور ایست می دهند که راننده بدون توجه اقدام به فرار می کند.

وی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران انتظامی وانت نیسان را متوقف که حین بازرسی از خودرو ناگهان یک سواری شوتی پژو پارس که اسکورت محموله بوده با سرعت زیاد و به صورت عمدی به فرمانده یگان امداد شیراز برخورد و وی را به شهادت می رساند و متواری می شود.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: ماموران تحقیقات خود را آغاز و با تلاش مضاعف موفق شدند قاتل و 2 نفر از همدستانش که در فراری دادن متهم مشارکت داشته اند را در شهرستان گزارشگر آی تی و قیروکارزین از توابع استان فارس شناسایی و در 2 عملیات آن ها را دستگیر کنند.

سردار “حبیبی” با بیان اینکه قاتل در بازجویی اولیه به صراحت به قتل شهید نظم و امنیت سرتیپ دوم “کوروش بازیار” اعتراف کرد، خطاب به هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت گفت: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

قاتل شهید کوروش بازیار دستگیر شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قاتل شهید کوروش بازیار دستگیر شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قاتل شهید کوروش بازیار دستگیر شد"، کلیک کنید.