لنگر چادرملو در صدر جدول محکم تر شد/استخراج 3 امتیاز از مس

لنگر چادرملو در صدر جدول محکم تر شد/استخراج 3 امتیاز از مس

آفتاب نیوز :

در چارچوب برگزاری بیستمین هفته از رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران دو تیم چادرملو اردکان و مس شهر بابک از ساعت 14:45 امروز (سه شنبه یکم اسفند) در ورزشگاه شهدای مس شهربابک مقابل یکدیگر صف آرایی کردند.

شاگردان «سعید اخباری» که چندین هفته پیاپی بی چون چرا در صدر جدول لیگ آزادگان قرار دارند؛ با توجه به اختلاف یک امتیازی با خیبر خرم آباد در صدر جدول، در این بازی با انگیزه کسب سه امیتاز به میدان رفتند تا لنگر خود را در صدر جدول محکم تر کنند.

سورمه ای پوشان چادرملو خیلی زود به هدف خود رسیدند؛ و در دقیقه 25 از روی ضربه ایستگاهی، توسط «اتابک زارعی» به زیبایی هر چه تمام تر دروازه مس را فرو پاشیدند.

این در حالیست که نیمه اول توسط «محمد بلبلی» تیز دروازه مسی ها به لرزه درآورد و «هادی حبیبی نژاد» نیز یک موقعیت تک به تک را با بدشانسی از دست داد؛ تا نیمه نخست این دیدار با پیروزی شاگردان اخباری به اتمام برسد.

اما در نیمه دوم «قاسم شهبا» که تمایلی به پذیرفتن این شکست خانگی نداشت تعویض هایی را در تیم خود انجام داد تا بلکه بتواند یک امتیاز را از صدر نشین لیگ بگیرد.

در نیمه دوم نیز بازیکنان چادرملو موقعیت های دیگری هم به دست آوردند که شانس با نماینده استان کرمان همراه بود و مانع گلزنی بازیکنان چادرملو شد.

در اواخر بازی نیز ضربه آکروباتیک «سیروس صادقیان» به تیر دروازه تیم مس شهر بابک برخورد کرد؛ تا این دیدار در پایان با همان نتیجه نیمه اول بازی به پایان برسد.

چادرملو که آخرین بار در هفته هشتم طعم شکست را چشید دیگر تن به شکست نداد و حتی در این مدت حتی در جام حذفی هم از طعم تلخ شکست دوری کرد؛ امروز با کسب این نتیجه به هفتمین برد پیاپی خود دست یافت و صدرنشینی را در لیگ دسته اول حفظ کرد.

چادرملو در هفته آینده در ورزشگاه شهید نصیری یزد پذیرای آریو اسلامشهر خواهد بود.

لنگر چادرملو در صدر جدول محکم تر شد/استخراج 3 امتیاز از مس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لنگر چادرملو در صدر جدول محکم تر شد/استخراج 3 امتیاز از مس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لنگر چادرملو در صدر جدول محکم تر شد/استخراج 3 امتیاز از مس"، کلیک کنید.