لیست مازاد 3 نفره اوسمار؛ تغییرات پرسپولیس پس از بازی با آلومینیوم

لیست مازاد 3 نفره اوسمار؛ تغییرات پرسپولیس پس از بازی با آلومینیوم

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی؛ با جدایی یحیی گل محمدی اکنون مسیولیت فنی تیم کاملا برعهده اوسمار ویرا است و مدیریت باشگاه نیز تا این لحظه اقدام به جذب نفراتی چون عبدالکریم حسن، ابوالفضل بابایی، عیسی آل کثیر و اوستون اورونوف کرده است و طبق وعده قرار است آنها همچنان در نقل و انتقالات تا فرصت باقی مانده کار را دنبال کنند.

به گزارش ورزش سه، با این حال بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی مانع از این شده تا این تیم در شرایط کنونی اقدامات خود در خصوص جدایی بازیکنانش را صورت دهد. هرچند پیش از این زمزمه هایی مبنی بر خروج احتمالی چند بازیکن از لیست این تیم به گوش می رسید اما رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در صحبت های روز گذشته خود بعد از برگزاری مجمع، شاید به صورت ناخواسته به آن پرداخت.

مدیرعامل پرسپولیس این بار در بین صحبت های خود مدعی شد که اوسمار به عنوان سرمربی این تیم نام چند بازیکن را برای جدایی از این تیم پیشنهاد داده است که البته بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی و کمبود بازیکن مانع از این شده که این موضوع دنبال شود و آنها بعد از انجام مراحل مربوط به باز شدن پنجره این مسیله را دنبال خواهند کرد.

البته درویش در واکنش به سوالی که آیا این تاخیر باعث نخواهد شد تا بازیکنانی که در لیست عدم نیاز قرار دارند، برای توافق با تیم های خود دچار مشکل شوند مدعی شد که همگی آنها تیم دارند و اعلام کرده اند تیم های شان منتظر خواهند ماند!

با توجه به سیاست پرسپولیس در نقل و انتقالات به نظر می رسد لیست مازاد و عدم نیاز اوسمار ویرا سه نفره باشد که بیشتر آنها از فاز دفاعی باشند.

جذب عبدالکریم حسن و بازگشت وحید امیری به تمرینات گروهی و آمادگی اش برای رقابت از یک سو و همچنین حضور آل کثیر و جذب اورونوف شاید معادلات تغییرات در این تیم را کاملا مشخص کند. از سوی دیگر این باشگاه با درخواست جدایی شهاب زاهدی نیز مواجه شده است و حنانوف نیز با پیشنهاداتی همراه است تا بتوان پیش بینی کرد آنها هفته آینده پر خبری را پیش رو خواهند داشت.

اصلی ترین اقدام این باشگاه در پست دروازه (برای جذب نفر جانشین بیرانوند)، جذب هافبک دفاعی و همچنین یک مدافع و مهاجم خواهد بود.

این تیم البته مذاکرات خود را با محمد حسین اسلامی، مهدی گودرزی، رشید مظاهری، میلاد فخرالدینی، (یک هافبک دفاعی باتجربه) و همچنین احتمالا یک مهاجم را نیز دنبال خواهد کرد.

همه این اتفاقات البته مستلزم این خواهد بود که آنها برنامه ریزی مناسبی در خصوص لیست خود اعم از نفرات بزرگسال و خارجی و همچنین سقف قرارداد را صورت دهند.

درویش اما با سیاست خاص خود و در شرایطی که همچنان بزرگ ترین اقدام خود را در خصوص “ایجاد بهترین شرایط نقل و انتقالاتی چند سال اخیر و جذب ستاره های مدنظر هواداران” می داند، امیدوار است هفته آتی را فارغ از حواشی مدیریتی، از حیث تکمیل لیست به بهترین شکل به پایان برساند.

به نظر شما چه بازیکنی از لیست کنونی شایسته خروج است و آیا درویش بار دیگر قادر خواهد بود بازیکنی را به جمع سرخ پوشان اضافه کند؟

258 258

لیست مازاد 3 نفره اوسمار؛ تغییرات پرسپولیس پس از بازی با آلومینیوم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لیست مازاد 3 نفره اوسمار؛ تغییرات پرسپولیس پس از بازی با آلومینیوم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لیست مازاد 3 نفره اوسمار؛ تغییرات پرسپولیس پس از بازی با آلومینیوم"، کلیک کنید.