ماجرای بیرانوند و ترابی با پرسپولیس/ چرا رونالدو گریه کرد؟

ماجرای بیرانوند و ترابی با پرسپولیس/ چرا رونالدو گریه کرد؟

ورزش ایران و جهان امروز نیز با اتفاقات و مسائل مختلفی همراه بود که گزیده‌ای از این وقایع و رویدادها در این گزارش آمده است.

به گزارش گزارشگر آی تی، فصیحی می‌تواند تقریباً از هر چیزی پیشی بگیرد. او با چالش‌های زیادی روبرو بوده و حالا در پاریس به دنبال حضور در المپیک است.

به نقل از الجزیره، پنجمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در سال ۲۰۲۱ در قونیه ترکیه برگزار شد. قلب فرزانه فصیحی در خط استارت می‌تپد، اثرات عفونت کرونا در او بود اما مصمم به رقابت است. تفنگ استارت زده می‌شود و او بسیار سریع دوید و پاهایش سریعتر از همیشه به هم می خورد. هنگامی که از خط پایان عبور کرد روی زمین افتاد. نه از خستگی، بلکه از احساسات شدید شکستن رکوردش در دوی ۱۰۰ متر، با ثبت زمان برق آسای ۱۱.۱۲ ثانیه و کسب مدال نقره.

دبیر، ساعی و حدادی؛ از دیروز تا امروز+عکس

تعدادی از مدال‌آوران سابق المپیک در یک نقش متفاوت در المپیک ۲۰۲۴ پاریس ظاهر می‌شوند اما همچنان برای گرفتن مدال باز هم چشم‌ها به آنها دوخته شده است.

در المپیک ۲۰۲۴ پاریس تعدادی از مدال‌آوران ادوار گذشته ایران هم حضور دارند اما در یک نقش متفاوت. احتمالا هفت قهرمان و نایب قهرمان المپیک همراه کاروان ایران حضور دارند اما این بار به جای اینکه خودشان در میدان رقابت باشند، در کنار ورزشکاران دیگر هستند.

توضیح جالب رونالدو درباره پنالتی که از دست داد

کریستیانو رونالدو درباره پنالتی که در جریان دیدار برابر اسلوونی از دست داد توضیح داد. او همچنین بازی برابر فرانسه در یک چهارم نهایی را یک جنگ واقعی توصیف کرد.

تیم ملی فوتبال پرتغال در یکی از بازی های حساس یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴ به مصاف اسلوونی رفت و به سختی و در ضربات پنالتی به پیروزی رسید.

مدافع سابق، استقلال را ۶ میلیارد محکوم کرد

کمیته وضعیت بازیکنان آرای خود را درباره دو پرونده مطروحه صادر کرد.

با توجه به شکایت سیاوش یزدانی از باشگاه استقلال تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۶۴ میلیارد ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲ میلیارد و ۴۴۱ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۸۶ میلیارد ریال قرار رد صادر کرد.

یک مربی خارجی در راه نیمکت استقلال

کادر فنی استقلال در فصل جدید با چند تغییر روبه‌رو خواهد بود. جواد نکونام سرمربی استقلال در فصل جدید فوتبالی تغییراتی را در کادر فنی این تیم اعمال خواهد کرد.

طبق پیگیری‌های خبرنگار گزارشگر آی تی، قرار است دو نفر از اعضای کادر فنی استقلال از این تیم جدا شده و یک دستیار خارجی با کیفیت به این تیم اضافه شود. گفته می‌شود ظرف روزهای آینده اعضای کادرفنی استقلال معرفی خواهند شد.

خانم خزانه‌دار: با دستور رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری پول برداشت می‌کردم!

در حالی که رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری مدعی است که خزانه‌دار پیشین فدراسیون پول‌های این فدراسیون را به حساب‌های دیگر از جمله همسرش واریز می‌کرده است، حالا خانم خزانه‌دار مدعی است که رییس فدراسیون در جریان انتقال همه پول‌ها بوده است.

در مجمع سالانه فدراسیون دوچرخه‌سواری که روز یک‌شنبه ۲۷ خردادماه ۱۴۰۳ برگزار شد، مسائلی پیرامون خزانه‌دار قبلی این فدراسیون مطرح شد از جمله این که بودجه فدراسیون قبل از تسویه با طلبکارها وارد حساب‌های دیگر از جمله حساب همسر خزانه‌دار شده است. رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری در این مجمع اعلام کرد: “از طریق مراجع قضایی اقدام کردیم و گردش مالی از سال ۱۴۰۰ گرفته شد و متوجه شدیم با پول‌ها قبل از پرداخت به طلبکارها بازی می‌شده و وارد حساب‌های مختلف از جمله همسر خود می‌کرد. در حال حاضر هم پرونده او در حال جریان است. البته سال‌های قبل ۱۴۰۰ را هم اگر گردش حساب می‌گرفتیم باز هم مشکل وجود داشت اما چون در آن سال‌ها مجمع برگزار شده بود، امکان بررسی حساب‌ها را نداشتیم. خانم خزانه‌دار پول را در نهایت به طلبکار پرداخت می‌کرد اما قبل از آن به حساب‌های مختلف واریز می‌کرد. “

فرصت ۳ روزه بیرانوند و ترابی برای بازگشت به پرسپولیس!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید این باشگاه تا آخر هفته به مهدی ترابی و علیرضا بیرانوند فرصت داده که درباره بازگشت به پرسپولیس تصمیم بگیرند.

رضا درویش درباره آخرین وضعیت کارلوس گاریدو اظهار کرد: شورای برون‌مرزی مجوز او را صادر کرده اما گفتند یکسری از مدارکش کامل نبوده و نیازمند بوده مدارک را ارائه کند و ما این کار را انجام دادیم تا طی چند روز آینده مجوز صادر شود.

کارخانه دروازه‌بان‌سازی پرتغال

بازی‌های شب سوم و چهارم دور یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های اروپا موضوع شانزدهمین قسمت ویدیوکست «یورو ۲۴» بودند. نوریس باقری، مربی فوتبال، هم به تحلیل فنی بازی فرانسه و بلژیک پرداخته است.

فصیحی و تفتیان سهیمه المپیک گرفتند/ حمیده اسماعیل نژاد جا ماند!

دو دونده ایران سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس را به دست آوردند. فدراسیون جهانی دوومیدانی رنکینگ نهایی خود را اعلام کرد و بر اساس آن تعدادی از ورزشکاران، سهمیه المپیک ۲۰۲۴ را کسب کردند.

به این ترتیب فرزانه فصیحی و حسن تفتیان در دوی ۱۰۰ متر زنان و مردان سهمیه المپیک را به دست آوردند تا دوومیدانی ایران دو نماینده در بازی‌های پاریس داشته باشد. در دوی ۱۰۰ متر زنان ۵۶ نفر وارد المپیک می‌شوند که ۳۱ نفر هم از طریق رنکینگ سهمیه کسب می‌کنند. فصیحی با قرارگرفتن در رتبه ۳۸ سهمیه خود را قطعی کرد. در ۱۰۰ متر مردان ۵۶ نفر وارد المپیک می‌شوند که ۳۳ نفر از راه رنکینگ کسب سهمیه می‌کنند. حسن تفتیان با قرارگرفتن در رتبه ۴۵ سهمیه المپیک ۲۰۲۴ را به دست آورد.

پایان خبر گزارشگر آی تی

ماجرای بیرانوند و ترابی با پرسپولیس/ چرا رونالدو گریه کرد؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ماجرای بیرانوند و ترابی با پرسپولیس/ چرا رونالدو گریه کرد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ماجرای بیرانوند و ترابی با پرسپولیس/ چرا رونالدو گریه کرد؟"، کلیک کنید.