مراکز عرضه مستقیم کالا برای کنترل بازار در پایان سال راه اندازی می شود

مراکز عرضه مستقیم کالا برای کنترل بازار در پایان سال راه اندازی می شود

گزارشگر آی تی/خوزستان استاندار خوزستان از راه اندازی نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا با هدف حذف واسطه ها و کنترل قیمت ها در ماه رمضان و ایام پایان سال خبر داد.

علی اکبر حسینی محراب در پایان نشست ستاد تنظیم بازار استان که امروز 15 بهمن ماه برگزار شد، اظهار کرد: در جلسه امروز در رابطه با قیمت مرغ تبادل نظر شد؛ تولیدکنندگان مرغ با توجه به گرانی جوجه و نهاده ها از قیمت مرغ نارضایتی داشتند و خواهان تعدیل قیمت بودند. طبعاً حقوق مصرف کننده و تولیدکننده باید رعایت شود و هر دو طرف سود ببرند.

به گزارش گزارشگر آی تی به نقل از استانداری خوزستان، وی افزود: تصمیمات خوبی در این خصوص اتخاذ و بنا شد بخشی از مصرف آینده از مرغداران خریداری شود تا در روند تولید مرغ مشکلی پیش نیاید.

حسینی محراب ادامه داد: در زمینه گوشت قرمز جهاد کشاورزی گزارشی داد که مرکزی در سطح شهر در نظر گرفتند که بتوانند گوشت را از تولید به مصرف با هدف حذف واسطه ها و کاهش قیمت در اختیار مردم قرار دهند؛ قبلا نمونه این کار انجام شده بود و رضایت نسبی در این زمینه ایجاد شده بود.

استاندار خوزستان اظهار کرد: در خصوص نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا در ماه رمضان و پایان سال مباحثی مطرح و قرار شد در چهار نقطه در سطح شهرستان اهواز و در کنار آن در سایر شهرستان ها این مراکز برپا شود و کالاها از تولید به مصرف به دست مردم رسیده شود.

رییس ستاد تنظیم بازار خوزستان افزود: مغازه داران، بنک داران، تولیدکنندگان و مراکز پخش می توانند از این فرصت استفاده کنند و کالاهای خود را با حذف واسطه ها به فروش برسانند.

حسینی محراب عنوان کرد: در خصوص تنظیم بازار توصیه شد گشت های مشترک تعزیرات بعلاوه اتحادیه های صنفی و اداره کل صمت با کمک مردم راه اندازی شوند و بتوانند قیمت ها را در ایام پایان سال کنترل کنند.

استاندار خوزستان ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با جلسات مستمر و اتخاذ تمهیدات لازم بتوانیم بخشی از مشکلات مردم را در تامین مایحتاج خود در ایام پایانی سال حل کنیم.

پایان خبر گزارشگر آی تی

مراکز عرضه مستقیم کالا برای کنترل بازار در پایان سال راه اندازی می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مراکز عرضه مستقیم کالا برای کنترل بازار در پایان سال راه اندازی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مراکز عرضه مستقیم کالا برای کنترل بازار در پایان سال راه اندازی می شود"، کلیک کنید.