مراکش برای کاراته کاهای ایران روادید صادر نکرد – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

مراکش برای کاراته کاهای ایران روادید صادر نکرد - خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، علی رغم پیگیری های فدراسیون کاراته از کانال های مختلف و حتی درخواست از فدراسیون جهانی کاراته، مراکش از دادن ویزا به نمایندگان ایران برای حضور در رقابت های کاراته وان مراکش خودداری کرد تا کاراته کاهای کشورمان نتوانند در این رقابت ها شرکت کنند.

در واکنش به این اتفاق فدراسیون کاراته با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: «روابط بین الملل فدراسیون کاراته از حدود یک ماه قبل برای حضور نمایندگان کاراته ایران در رقابت های کاراته وان مراکش، مدارک لازم را به فدراسیون کاراته مراکش و فدراسیون جهانی کاراته ارایه داد.

در ادامه علی رغم پیگیری های رسمی و غیررسمی فدراسیون کاراته از مبادی ذی ربط و قول های همکاری از سوی فدراسیون کاراته مراکش و همچنین پیگیری های فدراسیون کاراته ایران از فدراسیون جهانی کاراته، کشور مراکش به دلایل سیاسی از دادن ویزا به نمایندگان کاراته ایران خودداری کرد.

فدراسیون کاراته اعتراض شدید خود را به نهادهای ذی ربط در این باره داشته و پیگیر احقاق حق ورزشکاران کشورمان خواهد بود.»

لازم به یادآوری است که مراکش به غیر از ایران از ارایه ویزا به نمایندگان کشورهای لیبی و چین تایپه نیز خودداری کرد. رقابت های کاراته وان پریمیر لیگ مراکش 11 تا 13 خرداد ماه برگزار می شود.

مراکش برای کاراته کاهای ایران روادید صادر نکرد – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مراکش برای کاراته کاهای ایران روادید صادر نکرد – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مراکش برای کاراته کاهای ایران روادید صادر نکرد – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.