مسیول صهیونیست: حوثی ها هر روز سربلندتر می شوند

مسیول صهیونیست: حوثی ها هر روز سربلندتر می شوند

به گزارش گزارشگر آی تی جدعون جولبر، رییس اجرایی بندر ایلات در سرزمین های اشغالی در اظهارتی گفت: اسراییل و کشورهای ایتلاف آمریکایی-انگلیسی- اروپایی ثابت کردند که ترسو و ضعیف هستند و حوثی ها (انصارالله یمن) هر روز سربلندتر می شوند.

وی در گفت وگو با روزنامه صهیونیستی کالکالیست تاکید کرد: شرکت های حمل و نقل به قدرت دریایی ایتلاف آمریکایی-انگلیسی-غربی در حمایت از کشتی هایی که به سمت بندر ایلات حرکت می کنند اعتمادی ندارد و هیچ کس آماده چنین ریسک و مخاطره ای نیست.

وی خاطرنشان کرد: گمان نمی کنم که ما توانایی زندگی بدون آبراهه دریای سرخ را داشته باشیم و بسیاری از کشتی ها حتی به اسدود و عقبه هم نمی رسند.

جولبر افزود: محاصره دریایی خسارت های ماهیانه زیادی به بندر (ایلات) وارد کرده است و ما یک زیرساختی هستیم که کالاها از طریق ما انتقال داده می شود و فروشگاه کالاهای مصرفی و یا لباس نیستیم.

همزمان با جنگ غزه ارتش یمن با موشک و پهپاد کشتی های مرتبط با رژیم صهیونیستی را در دریای سرخ از ماه نوامبر هدف قرار داده است.

به دنبال این حملات آمریکا و انگلیس نیز حملاتی را علیه ارتش یمن انجام داده اند. انصارالله یمن ژانویه اعلام کرد کشتی های آمریکایی و انگلیسی جزو اهداف نظامی این جنبش هستند.

پیش از این محمدعلی الحوثی، عضو شورای سیاسی انصارالله یمن تاکید کرد: عملیات نیروهای مسلح یمن تا زمان ادامه محاصره غزه و کشتار مردم این منطقه ادامه دارد. آمریکایی ها می دانند که حملات تروریستی ، اظهارات و جنگ رسانه ای و سیاسی و اطلاعاتی آنها مردم یمن را نمی ترساند. جنگ آمریکا علیه یمن یک جنگ پوچ و توخالی است که به ملت یمن هیچ آسیبی نمی رساند.

311311

مسیول صهیونیست: حوثی ها هر روز سربلندتر می شوند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسیول صهیونیست: حوثی ها هر روز سربلندتر می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسیول صهیونیست: حوثی ها هر روز سربلندتر می شوند"، کلیک کنید.