معابر پایتخت خلوت است – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

معابر پایتخت خلوت است - خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی، سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه ۹ تیر ماه ۱۴۰۳ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد حجم کم ترافیک در سطح معابر پایتخت بودیم.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ترافیک در بزرگراه‌های آبشناسان، همت، حکیم، شهید سلیمانی، بابایی، چمران، شیخ فضل الله، زین‌الدین، محمد علی جناح روان و تهران کرج در هر دو مقطع در حال حرکت است.

سرهنگ کشیر افزود: در بزرگراه صیاد شیرازی مقطع شمال به جنوب و همچنین در مقطع جنوب به شمال نواب از مقطع پل امام خمینی در باند اصلی (ره) بار ترافیکی ورود به هسته مرکزی شهر را مشاهده می‌کنیم.

وی افزود: در محدوده بزرگراه‌های یادگار امام (ره)، امام علی (ع)، آزادگان و خیابان آزادی شاهد حجم کم ترددها و خلوتی معابر و به همین نسبت احتمال افزایش سرعت‌ها در این مقاطع هستیم.

وی از رانندگان خواست با توجه به خلوتی معابر و حجم کم ترددها با سرعت مجاز تردد کرده و از سبقت در معابر خلوت جدا خودداری کنند تا شاهد حوادث تلخ و دلخراش در سطح معابر شهر نباشیم.

سرهنگ کشیر همچنین از راکبین موتورسیکلت خواست به هیچ عنوان وارد تونل‌های سطح شهر به دلیل انباشت گازهای آلاینده و احتمال واژگونی و تصادفات نشوند و با این اقدام و تخلف جان خود و دیگران را به خطر نیاندازند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از شهروندان خواست با مدیریت زمانی خوبی که در ابتدای هفته مشخص کرده‌اند به موقع به مقاصد و محل کار خود برسند و ترافیک مصنوعی را در شهر شاهد نباشیم.

معابر پایتخت خلوت است – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معابر پایتخت خلوت است – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معابر پایتخت خلوت است – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.