مقاومت فلسطین: فرار اسراییل از لبنان نشانه ای از نزدیک بودن زوال آن است

مقاومت فلسطین: فرار اسراییل از لبنان نشانه ای از نزدیک بودن زوال آن است

کمیته های مقاومت فلسطین در بیانیه ای ضمن تبریک سالروز آزادسازی جنوب لبنان، اخراج صهیونیست ها از لبنان و همچنین خروج آن از غزه در سال 2005 را نشانه ای بر نزدیک بودن زوال این رژیم اریابی کردند.

به گزارش گزارشگر آی تی، در بیانیه کمیته های مقاومت فلسطین ضمن تبریک سالروز آزادسازی جنوب لبنان و فرار ارتش رژیم صهیونیستی از آن آمده است: این اتفاق یک نقطه عطف محوری و مهم در تاریخ امت اسلام و یک الهام و انگیزه اساسی برای مردم ما و مقاومت آنها به منظور پیشبرد مقاومت در برابر دشمن صهیونیستی بود.

طبق گزارش پایگاه خبری العهد، در این بیانیه تاکید شده است: فرار دشمن صهیونیستی از جنوب لبنان و متعاقب آن فرار تحقیرآمیز از نوار غزه در سال 2005 چیزی جز نشانه هایی از نابودی قریب الوقوع این رژیم جنایتکار نیست و آنچه اکنون در نبرد طوفان الاقصی در جریان است و انقلاب جهانی مردم آزاد جهان برای به انزوا کشاندن رژیم اشغالگر و رهبران نازی آن، تعقیب، تحریم و مجازات آنها گواه روشنی بر این امر است.

کمیته های مقاومت فلسطین در ادامه بیانه خود آورده است: مردم ما با حمایت و پشتیبانی همه جبهه های پشتیبان و به ویژه حزب الله، تا زمان پیروزی بر این دشمن نازی و حامی آن یعنی دولت آمریکا که سردسته شرارت و تروریسم در جهان است، به مقاومت و استواری حماسی خود ادامه خواهند داد.

مقاومت فلسطین در ادامه این بیانیه خواستار تشدید فعالیت های همبستگی با ملت فلسطین و مقاومت آنها و محوم کردن جنایات نسل کشی رژیم صهیونیستی در نوار غزه و دیگر مناطق فلسطین اشغالی شد.

رژیم صهیونیستی در سال 1982 میلادی نیمی از لبنان را اشغال کرد و 25 ماه مه سال 2000 میلادی، با مقاومت هجده ساله لبنانی ها ناگزیر به فرار از این کشور شد و این روز با نام سالروز مقاومت و آزادسازی شناخته می شود.

پایان خبر گزارشگر آی تی

مقاومت فلسطین: فرار اسراییل از لبنان نشانه ای از نزدیک بودن زوال آن است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقاومت فلسطین: فرار اسراییل از لبنان نشانه ای از نزدیک بودن زوال آن است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقاومت فلسطین: فرار اسراییل از لبنان نشانه ای از نزدیک بودن زوال آن است"، کلیک کنید.