منچستر یونایتد مقابل تیم دسته اولی مُرد و به فینال صعود کرد

منچستر یونایتد مقابل تیم دسته اولی مُرد و به فینال صعود کرد

آفتاب نیوز :

 در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال انگلیس، منچستر یونایتد و تیم دسته اولی کاونتری سیتی در ورزشگاه ومبلی از ساعت 18 به مصاف هم رفتند که این مسابقه عجیب، دراماتیک و تاریخی، پس از تساوی 3 بر 3 در 120 دقیقه، در ضربات پنالتی با نتیجه 5 و 3 به سود منچستر یونایتد به پایان رسید و این تیم راهی فینال مسابقات شد. 

کاونتری سیتی یک بازنده سربلند بود. نمایشی تاریخی در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال انگلیس داشت و باعث شد تا منچستر یونایتد که فکر می کرد شبی آسان را پشت سر می گذارد، جان دهد و صعود کند!

روز گذشته منچستر سیتی با شکست چلسی به فینال راه یافته بود. فینال جام حذفی فوتبال انگلیس میان منچستر سیتی و منچستر یونایتد، 5 خرداد ماه در ومبلی برگزار می شود.

شرح بازی:

منچستر یونایتد مطابق انتظار از حریف پیش افتاد و توانست با گل های مک تامینی 23، مگوایر 1+45 و برونو فرناندز 58 از حریف پیش بیفتد.

در حالی که بسیاری بازی را تمام شده می دیدند، تیم دسته اولی تاریخ سازی کرد و یکی از عجیب ترین نیمه نهایی های جام حذفی را ساخت.

کاونتری سیتی که در حال حاضر در رده هشتم لیگ دسته اول انگلیس (چمپیون شیپ) قرار دارد، در 24 دقیقه، 3 گل زد و یک بازگشت تمام عیار را به ثبت رساند.

منچستر یونایتد در نیمه دوم این مسابقه نمایشی مفتضحانه داشت. فاجعه بار؛ آن هم تا حدی بار ها و بار ها نزدیک بود این تیم گل چهارم را دریافت کند. البته کاونتری سیتی در دقیقه 1+120 به گل چهارم رسید، ولی VAR گل را به دلیل یک آفساید میلی متری مردود اعلام کرد. 

در 2 وقت اضافه نیز بازی را تماشایی پیش رفت. هم برونو فرناندز دیرک دروازه را به لرزه درآورد و هم کاونتری سیتی نیز می توانست 2 بار به گل دست یابد. با این حال با تساوی 3 بر 3 کار به ضربات پنالتی کشیده شد.

در ضربات پنالتی، کاسمیرو پنالتی اول منچستر یونایتد را از دست داد، ولی این تیم توانست در نهایت با گل های دالو، اریکسن، برونو فرناندز و هویلون به برتری دست یابد و به سختی و در شبی ناامیدکننده راهی فینال شود.

منچستر یونایتد مقابل تیم دسته اولی مُرد و به فینال صعود کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "منچستر یونایتد مقابل تیم دسته اولی مُرد و به فینال صعود کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "منچستر یونایتد مقابل تیم دسته اولی مُرد و به فینال صعود کرد"، کلیک کنید.