نامزدها یک روز با تاخیر اعلام می شوند

نامزدها یک روز با تاخیر اعلام می شوند

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی، نشست رسانه ای اعلام داوران بخش ملی و بین الملل چهل ودومین جشنواره فیلم فجر امروز 19 بهمن ماه با حضور مجتبی امینی دبیر جشنواره برگزار شد.

مجتبی امینی در ابتدای این نشست عنوان کرد: خوشحالیم که در خدمت شما هستیم و امیدوارم که از تماشای فیلم ها لذت برده باشید. کم کم به اختتامیه جشنواره نزدیک می شویم و امیدارم که اختتامیه باشکوهی داشته باشیم. کار هیات داوران امسال سخت بود و امیدواریم که جایزه ها مانند سال های قبل به درستی به هنرمندان برسد.

او داوران بخش بین الملل را معرفی کرد و گفت: در مسابقه بخش سینما سعادت وو لانگ، خوزه ماریا لارا، سرگی دورستووی، کارن آویتیسیان، آندره مورگان، در کنار احمدرضا معتمدی و هاتف علیمردانی در این بخش حضور دارند.

در بخش مسابقه آسیا جلوه گاه شرق سلمی مصری، احمد مجتبی زمال، کاتسومی یاناگی جیما، رییس چلیک، عزیز ژامباکیوو، ابوالقاسم طالبی و مجید شاه حسینی حضور دارند.

مجتبی امینی مطرح کرد: محمد هادی کریمی، پوران درخشنده، محمدحسین لطیفی، عبدالحمید قدیریان، شهاب اسفندیاری، مهدی فخیم زاده و بهرام عظیمی هیات داوران بخش ملی چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر را تشکیل می دهند.

عبدالستار یارار، علی حنون و بهمن حبشی در بخش بین المذاهب به عنوان داور حضور دارند.

در بخش مقاومت شادی زیدان، ولید الدرویش و مجید اسماعیلی اعضای هیات داوران را تشکیل می دهند.

مجتبی امینی افزود: 22 بهمن ماه در همین سالن اختتامیه این دوره از جشنواره برگزار می شود و زحمت اجرای برنامه را آقای محمدرضا شهیدی فرد برعهده دارند. جا دارد تشکر کنم از همه عزیزانی که در برگزاری جشنواره چهل و دوم ما را کمک کردند. بانک ملی ایران حامی اصلی جشنواره بودند و بانک سینا دیگر حامی ما بودند. روبیکا دیگر حامی جشنواره بود. جا دارد از شهرداری تهران تشکر کنم که مانند سال های قبل از جشنواره حمایت کردند.

در بخش دیگر این نشست مسعود نجفی بیان کرد: از 10 صبح 21 بهمن ماه همزمان در 8 سالن فیلم های جشنواره به نمایش درمی آیند. اعلام نامزدها قرار بود فردا شب برگزار شود اما روز 21 اعلام نامزدها را خواهیم داشت. دوستان بانک سینا در غرفه ای که دارند برای دوستان جشنواره تسهیلات ویژه ای درنظر گرفته اند. هدیه ای هم ازطرف روبیکا در اختیار روابط عمومی جشنواره قرار گرفته که به دوستان رسانه ای اهدا می شود.

245245

نامزدها یک روز با تاخیر اعلام می شوند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نامزدها یک روز با تاخیر اعلام می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نامزدها یک روز با تاخیر اعلام می شوند"، کلیک کنید.