نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد - خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی، علی محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی از اعلام نتایج آزمون استخدامی این سازمان که روز جمعه 31 فروردین ماه از سوی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار شد، خبر داد.

محمودی افزود: متقاضیانی که موفق به شرکت در این آزمون شده اند، می توانند از عصر روز سه شنبه یکم خرداد ماه برای مشاهده نتیجه آزمون به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir مراجعه و در پروفایل خود در بخش آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی؛ نتیجه این آزمون را مشاهده کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی همچنین گفت: از آن دسته از داوطلبانی که در آزمون یادشده و بر اساس کارنامه صادره، حد نصاب آزمون کتبی را کسب کرده و به عنوان برگزیدگان سه برابر ظرفیت پذیرش معرفی شده اند، برای ارایه مدارک و مستندات و تطبیق آن با اظهارات مندرج در فرم ثبت نام؛ دعوت به عمل خواهد آمد و در صورت تطبیق و صحت مدارک، به مرحله بعدی راه یافته و د ر غیر این صورت یا در صورت عدم مراجعه در زمان تعیین شده، مردود تلقی خواهند شد.

در آزمون استخدامی متمرکز سال 1402 سازمان تامین اجتماعی که روز جمعه سی ویکم فروردین ماه امسال برگزار شد؛ تعداد 53 هزار و 898 داوطلب در سراسر کشور برای استخدام پیمانی در 4 هزار و 707 شغل / محل با یکدیگر رقابت کردند. فرآیند بررسی صلاحیت و تعیین پذیرفته شدگان نهایی این آزمون تا سه ماه آینده انجام خواهد شد.

نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.