نصب دیوارهای سفید در 300 نقطه شهر ارومیه برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری

نصب دیوارهای سفید در 300 نقطه شهر ارومیه برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی از آذربایجان غربی، غلامحسین عماری فرماندار ارومیه اظهار داشت: در شهر ارومیه 300 نقطه در شهرهای مراکز بخش های چهارگانه بخش سیلوانا 5 نقطه، صومای برادوست 5 نقطه، انزل 4 نقطه و نازلو 6 نقطه و همچنین در تمامی روستاهای شهرستان برای تبلیغات انتخابات مهیا و مشخص شده است.

عماری با بیان اینکه فضای متعارف، عادلانه و تعریف شده و طبق استانداردهای وزارت کشور را در اختیار نامزدهای انتخاباتی قرار می دهیم، یادآور شد: اگر در فضای خارج از فضای تعیین شده و خارج از دستورالعمل ها و چهارچوبها شاهد تبلیغات باشیم براساس قوانین مربوطه برخورد خواهد شد.

عماری با اشاره به ترافیک شهر ارومیه و همچنین ضرورت توجه نامزدها به این موضوع تصریح کرد: در انتخاب محل ستادهای انتخاباتی مباحث ترافیکی باید در نظر گرفته شود؛ چرا که یکی از معضلات کنونی ارومیه ترافیک است و اگر ستادی در نقطه ای بدون برنامه ریزی و هماهنگی انتخاب شود، برای مردم مشکل ایجاد می شود، از این رو باید به الزامات ترافیکی عمل کنند تا مشکلات مضاعف ایجاد نشود.

وی ادامه داد: فضا و بستر لازم برای تبلیغات و در راستای تبلیغات مساوی و عادلانه برای تمام نامزدهای انتخاباتی را فراهم خواهیم کرد و انتظار داریم در محل های تعیین شده به تبلیغ خود بپردازند.

46

نصب دیوارهای سفید در 300 نقطه شهر ارومیه برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نصب دیوارهای سفید در 300 نقطه شهر ارومیه برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نصب دیوارهای سفید در 300 نقطه شهر ارومیه برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری"، کلیک کنید.