نفت و نیشکر از تیم های ورزشی خوزستان حمایت کنند – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

نفت و نیشکر از تیم های ورزشی خوزستان حمایت کنند - خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گزارشگر آی تی، سید محسن موسوی زاده شامگاه سه شنبه در حاشیه اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی کشور که چند روزی در خوزستان در حال برگزاری است، حاضر شده ایم، قرار است رقابت های آسیایی تیرماه برگزار شود مربیان به دلیل کثرت تعداد فرنگی کاران خوزستانی حاضر در کشتی فرنگی، ترجیح دادند که اردو به میزبانی خوزستان برگزار شود.

وی تصریح کرد: ما نیز در کنار مسیولان هیات کشتی خوزستان خواهیم بود و به آنها کمک خواهیم کرد، به خوزستان که مهد ورزش های متفاوت از جمله کشتی فرنگی و فوتبال است و برای استان و کشور افتخارآفرینی می کنند، افتخار می کنیم.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: به عنوان نماینده و منتخب مردم که دوستدار ورزش به خصوص ورزش کشتی هستند اعلام می کنم که با تمام وجود کنار مربیان و ورزشکاران به خصوص مربیان صادقی که با تمام وجود و با صداقت استعدادیابی انجام می دهند و به استعدادهای ناب خوزستان کمک می کنند، هستیم.

موسوی زاده با بیان اینکه ورزش را دوست داریم و نمی خواهیم مافیا وارد ورزش شود، اظهار کرد: می خواهیم نگاه ها به دور از مسایل قومی و جناحی به ورزش باشد و آن استعداد نابی که می تواند برای استان و کشور افتخار آفرینی کند، شناسایی شود، رشد داده شود و افتخارآفرینی کند که همه از وجود آنها بهره ببرند.

وی در خصوص کمک به رشته های ورزشی المپیکی به خصوص کشتی، عنوان کرد: در وهله اول ما باید ارتباط خود را با مربیان، باشگاه ها، مجموعه های ورزشی و به خصوص ورزش و جوانان استان حفظ کنیم تا بررسی کنیم که کجا نیاز به حمایت دارند، کنار آنها بایستیم و به آنها کمک کنیم.

موسوی زاده گفت: علاوه بر دولت که باید کنار ورزش خوزستان باشد و به آن کمک کند، مجموعه های قدرتمندی از جمله نفت، نیشکر و دیگر شرکت ها را در استان داریم که با مسوولان این شرکت ها ارتباط برقرار می کنیم و از آنها خواهیم خواست که کنار ورزشکاران و مجموعه های ورزشی ما باشند تا عایدی آن به کل استان و حتی کشور برسد.

نفت و نیشکر از تیم های ورزشی خوزستان حمایت کنند – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نفت و نیشکر از تیم های ورزشی خوزستان حمایت کنند – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نفت و نیشکر از تیم های ورزشی خوزستان حمایت کنند – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.