واکنش بیرانوند به اشتباه عجیبش

واکنش بیرانوند به اشتباه عجیبش

آفتاب نیوز :

علیرضا بیرانوند بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: شاید کسی از من انتظار نداشت که چنین گلی را بخورم، ولی به هر حال روی غفلت خودمان این گل را دریافت کردیم. ما شکست خوردیم و من به هواداران، کادر فنی و بازیکنان تیم آلومینیوم بابت این برد تبریک می گویم.

وی در ادامه افزود: اینقدر شهامت دارم که اینجا عذرخواهی کنم. به هر حال چنین اتفاقاتی می افتد و گاهی از این گل ها به ثمر می رسد که از دست آدم کاری برنمی آید. در کل بازی خوبی کردیم و ناراحتی من از این است که بازی خوبی انجام دادیم و با وجود این بازی خوب باختیم.

سنگربان تیم فوتبال پرسپولیس که با اشتباه او سرخپوشان در خانه آلومینیوم اراک تن به شکست دادند، خاطر نشان کرد: این آخرین مصاحبه من تا آخر فصل خواهد بود! می دانم هر وقت صحبت می کنم دشمن پیدا می کنم و امروز هم که دشمن شاد شدم. می خواستم امروز به تیمم کمک کنم، اما نشد.

بیرانوند یادآور شد: گلی که امروز خوردم در هر لیگی پیش می آید. بعد از بازی امروز شاید برای من حواشی درست کنند، اما من هم خدایی دارم که همیشه کمکم کرده است و در روز های سخت برگشتم.وی با اشاره به روند بازی آلومینیوم اراک – پرسپولیس تصریح کرد: بازی امروز دست ما بود و از چپ و راست ارسال هایی روی دروازه آلومینیوم داشتیم. اولین بار است که می بینم یک تیم در اراک اینقدر آلومینیوم را اذیت می کند.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در پایان اظهار داشت: نیم فصل دوم شروع شده است و شاید خیلی ها بخواهند ما را وارد حاشیه کنند، اما با بازی خوبی که انجام دادیم، روند خوب مان را ادامه خواهیم داد. به این تیم امیدوارم و با باز شدن پنجره چند بازیکن هم به تیم مان اضافه خواهند شد.

واکنش بیرانوند به اشتباه عجیبش

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش بیرانوند به اشتباه عجیبش" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش بیرانوند به اشتباه عجیبش"، کلیک کنید.