وحدت در انتخابات پیش رو سد محکمی در برابر نفوذ غرب – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

وحدت در انتخابات پیش رو سد محکمی در برابر نفوذ غرب - خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی، سردار یدالله جوانی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران پس از بعثت پیامبر که عامل تحولات بسیاری در جهان بود، مهم ترین رویداد تاریخ بشریت است؛ انقلابی مردمی با تاریخِ دینی و جغرافیایی راهبردی که نشان از تفصیل حیات اسلام است.

وی افزود: در دوران پیش از انقلاب، کشور در فضایی سرمایه داری و فیودالیته غرق بود و امام با آمدن خود، اسلام را در جامعه احیا کرده، تحولی دوباره در تاریخ ایران آفرید و جامعه را از سیطره دشمن دیرینه، یعنی آمریکا نجات داد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران بیان کرد: دشمنان ما می دانند که در جغرافیای جهان، هیچ کشوری به اندازه ایران اهمیت ندارد؛ این موضوع زمانی اهمیت پیدا کرد که آیزنهاور، رییس جمهور وقت آمریکا در سال 1953 که خودش ژنرال جنگ بود، از آگاهی تاریخی مردم ایران و دستیابی کشور به تسلیحات جنگی،هراس داشت.

معاون سیاسی سپاه پاسداران، وحدت در انتخابات پیش رو را سد محکمی در برابر نفوذ غرب دانست و گفت: نسل انقلابی ما کار بزرگی انجام داد؛ ثمره این عمل 45 سال است که حفظ شده و مهم تر از آن، استمرار این حرکت در عصر امروز است. هم اکنون بیش از زمان قبل به نسل انقلابی نیاز داریم.

وی ادامه داد: امروزه تمامی مسیولان و تمامی نهادها نظیر آموزش و پرورش باید با تبلیغ مثبت از انقلاب، مانع گسترش تصویرسازی منفی دشمن شوند؛ دشمنان امروزه با روایت مجله گزارشگر آی تی، به بزرگ کردن رژیم سابق می پردازند و با برجسته کردن مشکلات کنونی، سعی در ناامید ساختن جامعه دارند.

جوانی عنوان کرد: جهاد تبیین در عصر امروز، با روشن گری جامعه و با بصیرت مردم، می تواند مانع از نفوذ غرب شده و نگذارد دشمن به اهداف خود برسد؛ نمونه ای از این بازدارندگی در اغتشاشات سال گذشته مشاهده شد که دشمن سعی در ایجاد ناامنی در کشور داشت همان گونه که امروز نیز با تبلیغات منفی قصد در بازدارندگی مردم از پای صندوق های رای دارد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران افزود: تمدن غرب در گرو ایجاد اختلاف و فرقه سازی در جهان اسلام شکل گرفته است. اقدامات آن ها در کشورهای سوریه، لیبی و مصر گویای این حقیقت است که می خواهند به بطن اسلام آسیب برسانند.

سردار جوانی بیان کرد: جنگ امروزه رژیم صهیونیستی با غزه جنگی برای نجات تمدن غرب است؛ امام خمینی در این مورد به ما هشدار داده بود و با درایت و آگاهی خود از فتنه دشمن آگاه بوده و سعادت جامعه ایران را می طلبید.

وحدت در انتخابات پیش رو سد محکمی در برابر نفوذ غرب – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وحدت در انتخابات پیش رو سد محکمی در برابر نفوذ غرب – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وحدت در انتخابات پیش رو سد محکمی در برابر نفوذ غرب – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.