وزیر ارتباطات از اجرای پروژه فیبرنوری در استان سمنان بازدید کرد

وزیر ارتباطات از اجرای پروژه فیبرنوری در استان سمنان بازدید کرد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بعد از حضور در آیین آغاز پروژه فیبر نوری منازل و کسب و کارهای شهرستان میامی، بصورت میدانی از وضعیت اجرای این پروژه در شهرهای استان سمنان بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری گزارشگر آی تی، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه سفر خود به استان سمنان، بصورت میدانی از عملیات اجرایی فیبر نوری منازل و کسب و کار های شهر های شاهرود، دامغان، سمنان و همچنین پارک های علم و فناوری اطلاعات شاهرود و سمنان بازدید کرد.

زارع پور در شهرستان شاهرود ابتدا از کارگاه شوتینگ فیبر نوری در داکت های کارگذاشته شده در زمین بازدید کرد و بصورت میدانی وضعیت اجرای این پروژه در شاهرود را مورد بررسی قرار داد.

پروژه فیبر نوری شهرستان شاهرود در 120 کیلومتر طراحی شده که شرکت ایرانسل تاکنون 27 کیلومتر از آنرا حفاری و داکت گذاری کرده است.

وزیر ارتباطات سپس به پارک علم و فناوری شاهرود رفت و از بخش فناوری و نوآوری این پارک بازدید و مدیران مجموعه نیز توضیحاتی درباره فعالیت های این بخش ارایه کردند.

زارع پور در ادامه به دامغان رفت و از اجرای عملیات حفاری و داکت گذاری فیبر نوری در شهرستان دامغان بازدید کرد.

پروژه فیبر نوری شهرستان دامغان توسط شرکت آسیاتک در 75 کیلومتر طراحی شده که 19 کیلومتر آن حفاری شده است.

در ادامه وزیر ارتباطات از پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات مرکز استان سمنان و اجرای پروژه فیبر نوری منازل و کسب و کار های این شهر بازدید کرد و بعد از شنیدن توضیحات مدیران مربوطه، دستوراتی برای تسریع و بهبود کار ارایه کرد.

پروژه فیبر نوری منازل و کسب و کار های شهر سمنان نیز در 140 کیلومتر طراحی شده که شرکت آسیاتک به عنون اپراتور منتخب برای این پروژه تاکنون 5 کیلومتر حفاری و داکت گذاری کرده است.

بنابه این گزارش، امروز (پنجشنبه) زارع پور، وزیر ارتباطات همزمان با سفر رییس جمهوری به استان سمنان و شهرستان میامی سفر کرد و با حضور وی به عنوان نماینده دولت، تعدادی از پروژه های عمرانی این شهرستان به بهره برداری رسید.

وزیر ارتباطات از اجرای پروژه فیبرنوری در استان سمنان بازدید کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر ارتباطات از اجرای پروژه فیبرنوری در استان سمنان بازدید کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر ارتباطات از اجرای پروژه فیبرنوری در استان سمنان بازدید کرد"، کلیک کنید.