پاسخ خود را به میانجیگران تحویل دادیم

پاسخ خود را به میانجیگران تحویل دادیم

به گزارش گزارشگر آی تی، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس و جنبش جهاد اسلامی فلسطین بیانیه مشترکی را در خصوص پاسخ گروه های مقاومت به طرح پیشنهادی آتش بس در نوار غزه و همچنین قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد در این باره، صادر کردند.

بر اساس این بیانیه مشترک، هیات مشترک اعزامی از سوی جنبش های حماس و جهاد اسلامی فلسطین عصر امروز در دیدار با نخست وزیر قطر، پاسخ گروه های مقاومت به طرح پیشنهادی آتش بس در نوار غزه را به وی تحویل داده اند.

به گزارش گزارشگر آی تی به نقل از شهاب نیوز، علاوه بر این پاسخ گروه های مقاومت فلسطین به طرح پیشنهادی آتش بس در نوار غزه برای میانجیگران مصری نیز ارسال شده است.

در این بیانیه آمده است: اولویت در این پاسخ با منافع ملت فلسطین و تاکید بر ضرورت توقف کامل تجاوز مداوم به نوار غزه بوده است.

جنبش های حماس و جهاد اسلامی فلسطین بیان کردند: هیات فلسطینی با تکیه بر احساس مسیولیت ملی، آمادگی خود برای برخورد مثبت جهت دستیابی به توافقی که جنگ علیه ملت ما را پایان بخشد، اعلام کرد.

کمی پیش تر نیز «سامی ابو زهری» عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در گفت وگو با رویترز از پذیرش قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد در خصوص برقراری آتش بس در نوار غزه سخن گفت.

ابوزهری اعلام کرد: حماس با قطعنامه شورای امنیت در خصوص آتش بس، عقب نشینی اسراییل و مبادله اسرا موافقت کرده و آماده گفت وگو درباره جزییات است.

این عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس تاکید کرد: دولت آمریکا در بوته آزمون واقعی وفاکردن به تعهدات خود از طریق ملزم نمودن اشغالگران به آتش بس فوری در راستای اجرای قطعنامه شورای امنیت است.

310310

پاسخ خود را به میانجیگران تحویل دادیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاسخ خود را به میانجیگران تحویل دادیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاسخ خود را به میانجیگران تحویل دادیم"، کلیک کنید.