پایان گروگان گیری در سوییس با کشتە شدن «گروگان گیر ایرانی»

پایان گروگان گیری در سوییس با کشتە شدن «گروگان گیر ایرانی»

به گزارش گزارشگر آی تی به نقل از دویچه وله، بە گفتە مقامات سوییس، تلاش چند ساعته پلیس برای متقاعد کردن یک گروگان گیر ایرانی بە تسلیم شدن بی نتیجە ماند. گروگان گیری پس از کشتەشدن گروگان گیر بە اتمام رسید. پلیس می گوید تمامی 14 گروگان در سلامت کامل هستند.

به گفتە رسانه های سوییس، مذاکره چهار ساعتە نیروهای پلیس و امداد این کشور با گروگان گیری کە 14 مسافر و راننده قطاری را با چاقو و تبر به گروگان گرفتە بود، نتیجه بخش نبود و این گروگان گیری پس از کشتە شدن گروگان گیر بە پایان رسید. مقامات سوییس می گویند گروگان گیر یک پناهنده 32 سالە ایرانی بودە است.

به گزارش عصرایران شامگاه پنجشنبه 8 فوریه (19 بهمن)، رسانه های سوییس از یک وضعیت گروگان گیری در کانتون “وو” در غرب این کشور خبر دادند.

بعدتر مقامات پلیس گزارش دادند کە مردی جوان مسلح بە سلاح های سرد “چاقو” و “تبر”، در یک ایستگاه قطار راننده را مجبور بە توقف کردە و او را همراه با 14 مسافر بە گروگان گرفتە است.

رسانه های سوییس گزارش دادەاند کە پلیس از طریق واتساپ و با کمک مترجم زبان فارسی با گروگان گیر مذاکرە کردە و سعی شدە کە بە شکل مسالمت آمیز به گروگان گیری پایان دادە شود. اما گزارش نشدە کە این فرد چە خواستە احتمالی از پلیس داشتە است.

به گفتە مقام های پلیس در نهایت تیم های امدادی توانستەاند برای لحظاتی فرد گروگان گیر را از گروگان ها دور کنند. در این حین “برای پرت کردن حواس او از مواد منفجرە استفادە ” و سپس پلیس وارد عمل شد اما فرد گروگان گیر با تبر بە یک پلیس حملە و این افسر نیز در نهایت بە سوی او شلیک کردە است.

مقامات سوییس می گویند کە گروگان گیر در دم جان باختە است، اما تمامی گروگان ها سالم هستند.

پلیس می گوید تحقیقات در این زمینە را آغاز کردە و تا کنون نمی تواند بگوید کە انگیزه این فرد از اقدام بە این گروگان گیری چه بودە است.

310310

پایان گروگان گیری در سوییس با کشتە شدن «گروگان گیر ایرانی»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان گروگان گیری در سوییس با کشتە شدن «گروگان گیر ایرانی»" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان گروگان گیری در سوییس با کشتە شدن «گروگان گیر ایرانی»"، کلیک کنید.