پرسپولیس برای سه امتیاز به علیرضا حقیقی نیاز دارد!

پرسپولیس برای سه امتیاز به علیرضا حقیقی نیاز دارد!

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی؛ چهره های ویژه بازی پرسپولیس و هوادار چه کسانی هستند؟ از بازیکنان زیادی در هر دو تیم می توان نام برد. بازیکنانی که می توانند چهره ویژه برای هوادار و پرسپولیس باشند. در این میان اما بازیکنی در زمین حضور دارد که می تواند مانند یک شمشیر دولبه عمل کند. بعد از پایان نود دقیقه او یا چهره ویژه هوادار خواهد بود یا پرسپولیس و او کسی نیست به جز علیرضا حقیقی!

نگاهی به عملکرد هوادار در چند هفته اخیر می تواند پرسپولیس را نگران کند اما در این تیم یک نقطه امید هم برای این تیم وجود دارد. دروازه بانی که در 8 بازی اخیر که مقابل تیم سابقش به میدان رفته 20 بار دروازه اش باز شده است! آماری عجیب که باعث می شود بیش از اوسمار ویرا، مسعود شجاعی نگران این بازی باشد.

البته آمار در بازی های قبلی نمی تواند تضمینی برای بازی فعلی باشد اما نگاهی به عملکرد حقیقی در چند بازی اخیر هم این امید را همچنان زنده نگه می دارد. تیم هوادار تا این جای فصل 30 گل زده است. بیشترین گل زده در میان 9 تیم پایین جدول (برابر با شمس آذر قزوین).

این تیم حتی از تیم های گل گهر و ملوان که در رده های پنجم و ششم جدول قراردارند هم گل بیشتری به ثمررسانده است اما با تفاضل گل -6 اصلا تفاضل خوبی ندارد. دلیل آن هم به خوبی مشخص است. علیرضا حقیقی و البته فاز دفاعی این تیم نتوانسته به اندازه فاز هجومی عملکرد خوبی داشته باشد و همین مساله می تواند نقطه ضعف بنفش پوشان مقابل مهاجمان قرمزهای پایتخت باشد.

در بازی رفت هم که علیرضا حقیقی تمام تلاش خود را انجام داد تا یک کلین شیت به نام خود ثبت کند نوبت به مدافع این تیم بود تا با یک اشتباه یک گل به خودی روی حرکت مهدی ترابی ثبت کند. پرسپولیسی ها خوب می دانند که علیرضا حقیقی نقشی تعیین کننده در این بازی دارد و امیدوارند تا دروازه بان سابق شان این نقش را برای آنها ایفا کند.

257 251

پرسپولیس برای سه امتیاز به علیرضا حقیقی نیاز دارد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرسپولیس برای سه امتیاز به علیرضا حقیقی نیاز دارد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرسپولیس برای سه امتیاز به علیرضا حقیقی نیاز دارد!"، کلیک کنید.