پویش دست های مهربان در کردستان برگزار شد

پویش دست های مهربان در کردستان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی از سنندج، حجت الاسلام عبدالرضاپورذهبی نماینده ولی فقیه در کردستان در پویش دست های مهربان که به همت اداره کل تبلیغات اسلامی و اموال تملیکی کردستان در مسجد جامع سنندج برگزار شد، اظهار کرد: این پویش بیانگر احسان، انفاق و توجه به محرومان است.

وی با بیان اینکه ادارات ظرفیت های موثری برای کاهش فقر جامعه دارند، افزود: همه ادارات باید در این راستا گام بدارند و کمک به نیازمند را مختص ادارات خاصی ندانند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اذعان کرد: 55 هزار کارمند در استان کردستان داریم که اگر کارکنان ماهانه رقمی خیلی ناچیز را برای کمک به نیازمندان قرار دهد می توان شاهد افزایش پویش های مهربانی و اینگونه کارهای نیک شد.

حجت الاسلام پورذهبی توجه به مومنین را جزیی از دین و تدین مسلمانان دانست و بیان کرد: باید همواره در فکر مومنین باشیم و تلاش های خیرخواهانه را افزایش دهیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان نیز در این مراسم اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی با همراهی سازمان اموال تملیکی در راستای تکلیف اجتماعی و به منظور محرومیت زدایی اقدام به تهیه بسته های پوشاک برای خانواده های نیازمند کرد.

حجت الاسلام برومند رازیانی بیان کرد: 500 بسته پوشاک و کفش و لوازم التحریر برای خانواده های نیازمند تدارک دیده شده که با همکاری کمیته امداد، بهزیستی و با کمک شبکه های مردمی به نیازمندان تحویل داده می شود.

وی از همکاری سازمان اموال تملیکی کشور و استان در راستای اجرای پویش دست های مهربان تقدیر کرد.

46

پویش دست های مهربان در کردستان برگزار شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پویش دست های مهربان در کردستان برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پویش دست های مهربان در کردستان برگزار شد"، کلیک کنید.