پیام فراجا برای سالروز آزادی خرمشهر

پیام فراجا برای سالروز آزادی خرمشهر

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سوم خرداد ماه، روز آزادسازی خرمشهر پیامی صادر کرد.

به گزارش گزارشگر آی تی به نقل از خبرگزاری پلیس، در پیامی که فرماندهی انتظامی کل کشور به مناسبت سوم خردادماه، سالروز آزادسازی خرمشهر صادر کرده، آمده است: هم شما و هم ما به خرمشهر و مردم آن افتخار می کنیم چرا که خرمشهر نه تنها برای ایران بلکه برای همه جهان نماد گذشتن از مال و جان در راه دفاع از ارزش ها و باورها است. (رییس جمهور شهید)

سوم خرداد یادآور شجاعت و تبعیت از ولی امر مسلمین است.

جبهه های جنگ تحمیلی مکتب خودسازی و هر روز آن درس عبودیت بود که رزمندگان خط به خط آن را به جان و دل آموختند و سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر روز مقاومت و ایثارو نماد کامل پیروزی در سایه تبعیت از ولی فقیه است، از کلام امام امت خمینی بت شکن (ره) که فرمود: فتح خرمشهر فتح خاک نیست؛ فتح ارزش هاست به وضوح می توان فهمید سوم خرداد یک جریان است و این امر از زمان و مکان خارج است.

بر همه ما فرض است تا یاد کنیم و گرامی بداریم رشادت ها و جانفشانی های دلیرمردانی که در تاریخ پر فراز و نشیب این انقلاب با تکیه بر قدرت لایزال الهی، حماسه ای عظیم و نقطه عطفی همچون آزادسازی خرمشهر قهرمان را رقم زده و در آن دوران حساس، معادلات قدرت های استکباری جهان را به هم ریختند.

فرماندهی انتظامی کشور با عرض تسلیت شهادت رییس جمهور فداکار و ولایی و همراهان ایشان سالروز آزادی خرمشهر را که نماد ایثار و مقاومت مردم ایران است و یاد هشت سال دفاع مقدس را گرامی می دارد.

پایان خبر گزارشگر آی تی

پیام فراجا برای سالروز آزادی خرمشهر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام فراجا برای سالروز آزادی خرمشهر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام فراجا برای سالروز آزادی خرمشهر"، کلیک کنید.