کارگاه تولید مبلمان در بزرگراه آزادگان تهران آتش گرفت

یک کارگاه تولید مبلمان در بزرگراه آزادگان دچار حریق شد.

به گزارش گزارشگر آی تی، در ساعت 3:50 بامداد امروز یک مورد حادثه حریق در یک کارگاه تولید مبلمان به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان دو ایستگاه 129 و 59 را به همراه خودروی حامل دستگاه تنفسی، تانکر آب و دیگر تجهیزات اطفای حریق به محل حادثه واقع در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان، خیابان عرفان اعزام کرد.

با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک کارگاه تولید مبلمان به مساحت حدود 500 متر مربع رخ داده است. هنگام حضور آتش نشانان در محل این کارگاه کاملاً شعله ور شده و شعله های آتش در حال سرایت به دیگر کارگاه ها و اماکن مجاور بود.

در این شرایط نیروهای آتش نشانی اقدامات خود برای مهار و اطفاء حریق را آغاز کرده و پس از قطع جریان اصلی برق و گاز کارگاه، با به کارگیری دستگاه های تنفسی و تجهیزات خاموش کننده از چهار جهت به کانون آتش نزدیک شده و عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند؛ در نتیجه این اقدامات نیز از گسترش آتش جلوگیری شد.

در ادامه نیز آتش نشانان موفق شدند که شعله های آتش در این کارگاه را به طور کامل مهار و خاموش کنند. همچنین گروهی دیگر از آتش نشانان نیز اقدام به جستجو در این کارگاه کردند که خوشبختانه در جریان آن هیچ مورد فوتی یا مصدوم ناشی از این حریق مشاهده نشد.

آتش نشانان پس لکه گیری و ایمن سازی محل به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند. همچنین کارشناسان آتش نشانی نیز اقدامات خود برای یافتن علت این حادثه را آغاز کردند.

کارگاه تولید مبلمان در بزرگراه آزادگان تهران آتش گرفت
آتش سوزی کارگاه مبلمان سازی

پایان خبر گزارشگر آی تی

کارگاه تولید مبلمان در بزرگراه آزادگان تهران آتش گرفت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کارگاه تولید مبلمان در بزرگراه آزادگان تهران آتش گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کارگاه تولید مبلمان در بزرگراه آزادگان تهران آتش گرفت"، کلیک کنید.