کاهش حجم ترافیک صبحگاهی در معابر تهران/ تردد در کدام معابر پایتخت زیاد است؟

کاهش حجم ترافیک صبحگاهی در معابر تهران/ تردد در کدام معابر پایتخت زیاد است؟

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیکی معابر پایتخت در صبح اولین روز هفته را تشریح کرد.

سرهنگ اسماعیل احسان پور در گفت وگو با گزارشگر آی تی درباره وضعیت ترافیک صبحگاهی معابر پایتخت گفت: برابر رصد انجام شده از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ روند ترافیک صبحگاهی از حوالی ساعت 5:30 صبح امروز در مسیرهای غرب به مرکز و شمال، شرق به مرکز و شمال و جنوب به مرکز و شمال پایتخت شکل گرفت و البته با توجه به تعطیلی مدارس، حجم ترافیک کمتر هم شده است.

وی ادامه داد: بر این اساس ترافیک در بزرگراه های شهید همت، شهید چمران، آیت الله هاشمی رفسنجانی، شهید حکیم ، شیخ فضل الله نوری، شهید زین الدین، شهید بابایی، محمد علی جناح و … پرحجم اما روان گزارش شده است.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: همچنین در محدوده بزرگراه های یادگار امام (ره )، صیاد ، امام علی (ع) ، شهید سلیمانی، آزادگان و شهید نواب و خیابان آزادی شاهد ترافیک پرحجم تر هستیم، اما ترافیک همچنان روان است.

احسان پور اظهارکرد: ترافیک در محدوده های بزرگراه های شهید حکیم و اشرفی اصفهانی کم تراکم و بزرگراه تهران -کرج کم ترافیک است. در مقاطعی از مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) ترافیک پرحجم است.

به گفته وی در محدوده مسیرجنوب به شمال بزرگراه شهید نواب صفوی از انتهای بزرگراه شهید چراغی تا ورودی تونل توحید ترافیک پرحجم است. در بزرگراه آیت الله سعیدی از میدان فتح تا میدان آزادی هم با ترافیک پرحجم مواجه هستیم. در معابر نیز ترافیک پرحجم در خیابان آزادی در محدوده خیابان شهیدان گزارش شده و در هر دو مسیر خیابان ولیعصر در حدفاصل پارک وی تا تجریش نیز ترافیک پرحجم است. 

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در مجموع با توجه به تغییر ساعات کاری  ادارات و تعطیلی مدارس، شاهد ترافیک کم حجم تری نسبت به روزهای  قبل در  سطح معابر  شهر  تهران هستیم. این وضعیت در مورد وضعیت ترافیک عصرگاهی نیز وجود دارد و از حجم ترافیک عصرگاهی نیز با توجه به توزیع ساعت کاسته شده است.

پایان خبر گزارشگر آی تی

کاهش حجم ترافیک صبحگاهی در معابر تهران/ تردد در کدام معابر پایتخت زیاد است؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش حجم ترافیک صبحگاهی در معابر تهران/ تردد در کدام معابر پایتخت زیاد است؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش حجم ترافیک صبحگاهی در معابر تهران/ تردد در کدام معابر پایتخت زیاد است؟"، کلیک کنید.