کاوه: از الان باید به فکر المپیک باشیم/ سرلک به جهانی کسب سهمیه اعزام می شود

کاوه: از الان باید به فکر المپیک باشیم/ سرلک به جهانی کسب سهمیه اعزام می شود

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد از اعزام علیرضا سرلک نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور به رقابت های جهانی کسب سهمیه المپیک خبر داد.

به گزارش گزارشگر آی تی، محسن کاوه پس از کسب 2 سهمیه المپیک توسط یونس امامی و امیرعلی آذرپیرا گفت: به مردم ایران تبریک می گویم. امیدوارم فرنگی ما هم 2 سهمیه خود را بگیرد. از الان باید به فکر المپیک باشیم و المپیکی تمرین کنیم. در مجموع آن چیزی که پیش بینی می کردیم اتفاق افتاد. امیدوارم در ترکیه سهمیه 57 کیلوگرم را نیز بدست بیاوریم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره دست خالی کشتی آزاد ایران در 57 کیلوگرم، گفت: این پیش بینی را کرده بودیم و بر همین اساس علیرضا سرلک نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور به مسابقات کسب سهمیه ترکیه اعزام می شود. ما در 57 کیلوگرم 4 یا 5 چهره جوان که هنوز به سطح بالای جهانی نرسیده اند، داریم. جوان، خواری، والی زاده و مومنی همه حدود 20 سال سن دارند اما باید برای آینده برنامه ریزی خاص برای اوزان پایین داشته باشیم تا با اعزام های بیشتر به وضعیت خوبی برسیم.

وی درباره شکست احمد جوان در کسب سهمیه وزن 57 کیلوگرم برای ایران، خاطرنشان کرد: متاسفانه در چنین مسابقه ای کسی موفق می شود که کمتر اشتباه کند اما او باز هم اینجا اشتباه کرد. نمی گویم او می توانست حریفش را شکست بدهد اما اختلاف او با حریفش 10 امتیاز نبود. اول کشتی فن 4 پوینه که خورد مثل مسابقات جهانی امیدها در اسپانیا کشتی از دستش در رفت. باید به فکر این باشیم که او به وزن بالاتر برود.

کاوه درباره قطعی شدن حضور امامی و آذرپیرا در المپیک، گفت: یونس امامی خیلی خوب کشتی گرفت و حقش است که برود. باید در این 100 روز بهتر کار کنیم تا با خیال راحت آماده المپیک شود. آذرپیرا هم مقداری استرس انتخاب شدن را داشت. او از این کشتی هایی که اینجا گرفت خیلی بهتر مبارزه خواهد کرد.
پایان خبر گزارشگر آی تی

کاوه: از الان باید به فکر المپیک باشیم/ سرلک به جهانی کسب سهمیه اعزام می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاوه: از الان باید به فکر المپیک باشیم/ سرلک به جهانی کسب سهمیه اعزام می شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاوه: از الان باید به فکر المپیک باشیم/ سرلک به جهانی کسب سهمیه اعزام می شود"، کلیک کنید.