10 خودروی مزاحم در شاهرود توقیف و روانه پارکینگ شد

10 خودروی مزاحم در شاهرود توقیف و روانه پارکینگ شد

گزارشگر آی تی/سمنان فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از اجرای طرح ارتقاء امنیت محله محور در مناطق آلوده در 3 روز گذشته سطح شهرستان خبر داد و گفت: در این طرح 10 خودروی مزاحم توقیف و روانه پارکینگ شد.

 سرهنگ علیرضا شایینی 25 بهمن ماه اظهار کرد: در پی استمرار اجرای طرح امنیت محله محور در سطح شهرستان که با هدف ناامن کردن محلات جرم خیز، پاکسازی نقاط آلوده و ارتقاء احساس امنیت بین شهروندان انجام می شود یگانهای انتظامی شهرستان با بهره گیری از توان و امکانات موجود ظرف 3 روز گذشته به اجرای طرحهای مربوطه پرداختند.

 وی افزود: در پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت عمومی و کلانتری 14 رویان، علاوه برکشف مقداری انواع مواد مخدر، تعداد 13 نفر شامل 9 نفر از اتباع بیگانه فاقد مجوز قانونی و چهار معتاد و هنجارشکن اجتماعی دستگیر شدند.

 سرهنگ علیرضا شایینی تصریح کرد: در عملیات جداگانه ای توسط ماموران کلانتری 12 بسیج یک قبضه سلاح گرم کشف کرد که در همین راستا یک متهم دستگیر شد. 

این مقام انتظامی از استمرار اجرای طرح ارتقاء فرهنگ راهنمایی و رانندگی و برخورد با رانندگان متخلف و مزاحم خبر داد و خاطرنشان کرد: در این مدت تعداد 10 دستگاه وسایط نقلیه مزاحم و متخلف توسط پلیس راهور شهرستان توقیف و روانه پارکینگ شدند.

 فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود در خاتمه ضمن قدردانی از همکاری خوب شهروندان با پلیس در اجرای طرح های مختلف ، انتظامی تاکید کرد: همشهریان هرگونه تحرک مشکوک را به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.

پایان خبر گزارشگر آی تی

10 خودروی مزاحم در شاهرود توقیف و روانه پارکینگ شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "10 خودروی مزاحم در شاهرود توقیف و روانه پارکینگ شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "10 خودروی مزاحم در شاهرود توقیف و روانه پارکینگ شد"، کلیک کنید.