2 روز بعد از آزادشدن از زندان،سراغ فردی که معتادم کرده بود رفتم و از او انتقام گرفتم

2 روز بعد از آزادشدن از زندان،سراغ فردی که معتادم کرده بود رفتم و از او انتقام گرفتم

به گزارش گزارشگر آی تی، مرگ مرد جوان به بازپرس امیرحسین علیمردان و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد و لحظاتی بعد تیم جنایی راهی محل شدند.

ایران نوشت:با حضور تیم جنایی در محل، کارآگاهان ابتدا به بازبینی دوربین های مداربسته اطراف بیمارستان پرداختند. تصاویر نشان می داد دو مرد جوان سوار بر موتورسیکلت در نزدیکی بیمارستان مقتول را رها کرده و رفته اند.
شماره پلاک موتورسیکلت بلافاصله استعلام شد و هویت صاحب موتورسیکلت به دست آمد. ماموران با به دست آوردن هویت شهاب، راهی خانه او شده و مرد جوان بازداشت شد. شهاب در تحقیقات گفت: بابک یکی از دوستانم است که مدت ها قبل به خاطر سرقت منزل به زندان افتاد. دو روز قبل از این حادثه بابک آزاد شده بود. او روز حادثه با من تماس گرفت و از من خواست خودم را به او برسانم. وقتی پیش بابک رفتم متوجه شدم با مقتول درگیر شده و او را زده بود. بعد از من خواست او را به بیمارستان برسانیم اما از ترس گرفتاری او را نزدیک بیمارستان رها کردیم و رفتیم.

بدین ترتیب ردیابی بابک در دستور کار پلیس قرار گرفت تا اینکه روز گذشته کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی با ماموران جنایی تماس گرفته و اعلام کردند که بابک، متهم فراری به اتهام سرقت بازداشت شده است. بدین ترتیب پس از هماهنگی های قضایی بابک به اداره دهم پلیس منتقل شد و در تحقیقات به قتل اعتراف کرد.

گفت وگو با متهم

چه شد با مقتول درگیر شدی، آن هم دو روز بعد از آزادی؟
از مقتول کینه به دل داشتم و باید انتقام سال های از دست رفته عمرم را از او می گرفتم.
چه کینه ای از او داشتی؟
مقتول، من و پدرم را معتاد کرده بود. در بزم های شبانه اش آنقدر ما را تشویق به مصرف مواد کرد و به ما مواد مخدر مجانی داد که معتاد شدیم اما وقتی مطمین شد که گرفتار اعتیاد شده ایم دیگر به ما مواد نداد. ما هم که پولی برای خرید مواد نداشتیم محتاج او شده بودیم تا اینکه پیشنهاد داد برایش سرقت کنیم. می گفت بهترین راه برای تامین مواد مخدر سرقت است. سرقت را هم او به ما یاد داد. پول خوبی از سرقت ها گیرمان می آمد اما خیلی زود دستگیر شدیم و عمرمان در زندان برباد رفت. همه اینها باعث شد که کینه او را به دل بگیرم و به فکر انتقام گیری باشم.
شب حادثه چه اتفاقی بین شما افتاد؟
در یک پاتوق مواد مخدر مقتول را دیدم. من که از او کینه داشتم و در تمام مدتی که در زندان بودم به فکر انتقام بودم، با میثم دعوایم شد. نمی خواستم او را به قتل برسانم، فقط می خواستم زهر چشم بگیرم. یک ضربه زدم و او خونین روی زمین افتاد. از ترس فرار کردم. یک مدت در مخفیگاهی بودم اما نیاز به پول برای تامین مواد مخدر و خورد و خوراک داشتم. با این تصور که آب ها از آسیاب افتاده است دوباره سرقت هایم را شروع کردم و افتادم در کار سرقت موتورسیکلت.
چطور دستگیر شدی؟
سوار یک موتورسیکلت سرقتی بودم که پلیس دستگیرم کرد چون می دانستم به اتهام قتل تحت تعقیبم خودم را با هویت جعلی معرفی کردم اما وقتی مرا به اداره آگاهی بردند از من اثر انگشت گرفتند. در سیستم پلیس تشخیص هویت مشخص شد که به اتهام قتل تحت تعقیب هستم.

23302

2 روز بعد از آزادشدن از زندان،سراغ فردی که معتادم کرده بود رفتم و از او انتقام گرفتم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 روز بعد از آزادشدن از زندان،سراغ فردی که معتادم کرده بود رفتم و از او انتقام گرفتم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 روز بعد از آزادشدن از زندان،سراغ فردی که معتادم کرده بود رفتم و از او انتقام گرفتم"، کلیک کنید.