574 تخت بیمارستانی جدید در استان مازندران به بهره برداری رسید

افتتاح ساختمان بیمارستان 300 تختخوابی قایمشهر پس از 18 سال وقفه؛

574 تخت بیمارستانی جدید در استان مازندران به بهره برداری رسید

همزمان با افتتاح ساختمان جدید بیمارستان رازی قایمشهر، 574 تخت بیمارستانی جدید در استان مازندران با حضور رییس جمهور به بهره برداری رسید.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گزارشگر آی تی، سیدابراهیم رییسی رییس جمهور در ادامه برنامه های سفر دولت مردمی به استان مازندران، علاوه بر افتتاح ساختمان جدید مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی رازی شهرستان قایمشهر، 574 تخت بیمارستانی جدید را در استان به صورت همزمان و از طریق ویدیوکنفرانس افتتاح کرد.

ساختمان جدید بیمارستان رازی قایمشهر از جمله طرح های نیمه تمام استان مازندران بود که پس از 18 سال وقفه با اهتمام دولت مردمی و با اعتباری بالغ بر 800 میلیارد تومان در فضایی به مساحت 24 هزار متر مربع در 6 طبقه و با همه امکانات تخصصی از جمله 10 اتاق عمل تکمیل و تجهیز شد و با حضور رییس جمهور به بهره برداری رسید.

رییس جمهور در حاشیه افتتاح ساختمان جدید بیمارستان رازی از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید و از برخی بیماران بستری در آن نیز عیادت کرد.

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی اطفال شمال کشور، مرکز جامع دیالیز و دانشکده دندانپزشکی بابل از جمله طرح های بهداشتی و درمانی استان مازندران بود که همزمان با حضور رییس جمهور به بهره برداری رسیدند.

574 تخت بیمارستانی جدید در استان مازندران به بهره برداری رسید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "574 تخت بیمارستانی جدید در استان مازندران به بهره برداری رسید" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "574 تخت بیمارستانی جدید در استان مازندران به بهره برداری رسید"، کلیک کنید.