قلم سیلیکونی ماسک صورت

براش سیلیکونی مخصوص ماسک صورت

محصولی کاربردی جهت استفاده از انواع ماسک های صورت خانگی و آماده، اسکراب و لایه بردار، سرم و شامپو بیز برای رشد مو و  سایر محصولات مراقبت از پوست است. این براش از جنس سیلیکونی و انعطاف پذیر بوده و به راحتی می تواند لایه های نازکی از ماسک را به طور یکنواخت روی پوست اعمال کند. همچنین مانع آغشته شدن دست ها به ماسک شده و کمک می کند که ماسک زیر ناخن ها قرار نگیرد. از این رو  این براش سیلیکونی ماسک صورت باعث هدر رفتن مواد ماسک هم نمی شود.

قلم سیلیکونی ماسک صورت

آشنایی با براش ماسک صورت سیلیکونی  

افرادی که از انواع ماسک های صورت خاک رس، پیل آف و … استفاده می کنند، برای قرار دادن آسان و بهداشتی ماسک بر روی پوست به ابزاری مناسب نیاز دارند. براش ماسک صورت یک ابزار یا اپلیکاتور عالی برای این منظور می باشد. این براش امکان استفاده بهداشتی و حرفه ای از ماسک ها را فراهم می کند. در نتیجه با جلوگیری از فرو بردن مکرر انگشتان خود در ظرف محتوی محصول به دست نخورده ماندن محصول در ظرف و پیشگیری از رشد میکروب و باکتری ها در آن کمک می نماید. این براش قابلیت استفاده آسان، سریع و لذت بخشی را فراهم می سازد.

سایر توضیحات براش سیلیکونی ماسک صورت 

براش مخصوص ماسک صورت از جنس سیلیکونی و نرم بوده و در عین حال از استحکام مناسبی برخوردار است. این براش به شما کمک می کند تا ماسک را بسیار روان تر و همچنین با دقت بیشتری اعمال کنید. این اپلیکاتورهای ماسک صورت به راحتی با مقداری آب شسته می شوند و دچار لک نمی شوند. به علاوه دارای دسته محکم و نشکن بوده و در رنگ های زیبایی ارایه شده است. این براش برای همه افراد با هر نوع پوست مناسب می باشد. همچنین برای پوست های صورت و بدن قابل استفاده است. این براش ها برای سفر نیز عالی هستند.

خصوصیات براش ماسک صورت سیلیکونی

 •  قابل استفاده برای انواع ماسک صورت خانگی و آماده، اسکراب، سرم و محصولات مراقبت از پوست
  •    از جنس سیلیکونی و انعطاف پذیر
  •    اعمال و پخش لایه ای یکنواحت از ماسک روی پوست
  •    جلوگیری از آغشته شدن دست ها و زیر ناخن ها به ماسک
  •    جلوگیری از هدر رفتن مواد ماسک
  •    قابلیت استفاده آسان، سریع و لذت بخش از ماسک
  •    امکان استفاده بهداشتی و بدون نیاز به فرو بردن مکرر انگشتان در ظرف محصول
  •    کمک به دست نخورده ماندن محصول در ظرف و پیشگیری از رشد میکروب و باکتری ها در آن
  •    قابلیت شستشو و تمیز شدن آسان با مقداری آب
  •    ایده آل برای استفاده در سفر
  •    دارای دسته محکم و نشکن و با رنگ های زیبا
  •    قابل استفاده برای پوست های صورت و بدن
  •    مناسب برای همه افراد با هر نوع پوست
  •    وزن: 25 گرم

روش استفاده

مقدار کمی از تونیک موی دکتر بیز را به کمک براش برداشته و به طور یکنواخت روی پوست تمیز خود پخش نمایید. پس از هر بار استفاده براش را با آب بشویید و خشک کنید.

نقد و بررسی براش سیلیکونی ماسک صورت 

این براش ها برای هر کسی که از ماسک صورت استفاده می کند، یک محصول فوق العاده کاربردی می باشد. جنس نرم و انعطاف پذیر این براش کمک می کند تا به راحتی یک لایه ماسک را رویبراش سیلیکونی ماسک صورت

براش سیلیکونی ماسک صورت   مدل های موجود

براش ماسک بسیار کارآمد و تمیز است و نیازی به استفاده از انگشتان وجود ندارد! دیگر مواد ماسک تمام دستتان را کثیف نمی کند (کمتر هدر می رود). آنها کمک می کنند که انگشت و ناخن هایتان دست نخورده باقی بمانند.

اگر از یک ماسک مخلوط گِلی، رسی یا زغالی استفاده می کنید، باید از این ابزار استفاده کنید! آن را تهیه کنید، هرگز پشیمان نخواهید شد.

مزایا

مواد درجه یک:

سر برس های سیلیکونی براش ماسک از مواد باکیفیت، نرم و روان سیلیکونی تهیه شده اند که برای استفاده توسط کاربران محصولات مراقبت از پوست مناسب هستند.

قابل حمل:

به دلیل اندازه کوچک و وزن پایین می توانید به راحتی آن را برداشته و در کیف مسافرتی قرار دهید (اندازه کل: 13.5 سانتیمتر/ 5.3 اینچ).

سهولت استفاده:

برس صورت برای ماسک به آسانی برای ایجاد لایه های نازک و یکنواخت از محصولات مراقبت از پوست استفاده می شود و براحتی با آب تمیز می گردد.

چندبار مصرف:

مناسب برای ماسک صورت، ماسک رسی، ماسک گلی، لایه برداری پوست، سرم، لوسیون بدن، بادی باتر، ماسک DIY و سایر محصولات مراقبت از پوست.

تمیز و بهداشتی:

 • استفاده از این برس سیلیکونی، ماسک یا لوسیون موجود در شیشه دست نخورده باقی مانده و بنابراین آلوده نمی شود.
 • با استفاده از این برس توزیع یکنواخت لایه های نازک محصولات مراقبت از پوست آسان تر می شود.
 • مناسب برای ماسک صورت، لایه برداری پوست، سرم و سایر محصولات مراقبت از پوست.
 • نرم و بهداشتی. مناسب برای پوست حساس صورت و بدن، مصارف حرفه ای و خانگی.
 • سهولت شستشو با آب، مقاوم در برابر حرارت بالا و انواع ترکیبات موجود در محصولات مراقبت پوستی.
 • بسته بندی شامل 1 عدد برس برای ماسک صورت است که در یک بسته بندی قرار دارند، 100% محصول جدید.

ابزاری فوق العاده برای استعمال . براش ماسک مقدار کافی از یک محصول را در خود نگه می دارد و جنس سیلیکون آن احساس نرمی را القاء می کند و در عین حال به اندازه کافی برای پخش ماسک های گلی استحکام دارد. همچنین می توانید ماسک خود را با ملایمت و دقت بیشتری استعمال کنید.

مزایای براش سیلیکونی

دیگر دست هایتان کثیف نمی شود! بسیار خوب است که بدون نیاز به شستن یک برس کثیف یا استفاده از دست هایتان از ماسک صورت استفاده کنید. همچنین، این برس کمک می کند که ترکیبات ماسک زیر ناخن های آکریلیک شده شما نرود.

سهولت بیشتر، اتلاف کمتر! این برس های ماسک صورت به آسانی بوسیله مقداری آب شسته می شوند و تغییر رنگ نمی دهند. دیگر لازم نیست که درباره گیر کردن ترکیبات ماسک در برس خود نگران شوید (اتلاف ماسک).

رهایی از کثیف کاری! این برس کمک می کند که محصول موجود در شیشه دست نخورده باقی مانده و بنابراین تمیز است.

این ابزار برای تمام کسانی که می خواهند از ماسک صورت لذت ببرند ضروری است! برای استعمال ماسک های مخلوط گلی، رسی یا زغالی و مرطوب کننده ها عالی است.

هنوز هم نمیدانید که کرم گاتیو برای چیست؟

برس های ماسک وایکو می توانند آلودگی ناشی از محصولات مراقبت از پوست را به حداقل برسانند.

توضیحات:

سر برس های سیلیکونی براش ماسک از مواد باکیفیت، نرم و روان سیلیکونی تهیه شده است که برای استفاده توسط کاربران محصولات مراقبت از پوست مناسب هستند.

این برس های سیلیکونی برای استعمال ماسک دسته های بلندی دارند که براحتی در دست قرار گرفته و استعمال ماسک روی صورت را تسهیل می کنند.

مناسب برای ماسک صورت، ماسک رسی، ماسک گلی، لایه برداری پوست، سرم، لوسیون بدن، بادی باتر، ماسک DIY و سایر محصولات مراقبت از پوست.

این برس ماسک صورت به آسانی در یک کیف آرایشی کوچک یا کیف دستی قرار می گیرد و برای استفاده در مسافرت مناسب است.

مشخصات براش ماسک:

طول کلی بطور تقریبی: 14 سانتیمتر (5.5 اینچ)

اندازه برس: (3 * 3 cm 1.18 * 1.18 inch)

اندازه دسته: (11.1 * 1.3 cm 4.3 * 0.5 inch)

نکات مهم استفاده از براش ماسک:

لطفا این برس را قبل و پس از استفاده بشورید تا از رشد باکتریها جلوگیری کرده و از پوستتان محافظت کنید. لطفا برای شستن این برس از آب سرد و صابون ملایم یا شامپوی کودک استفاده کنید و اجازه ندهید نوک برس در آب غوطه ور شود تا از شکستگی آن جلوگیری گردد.

 • کاربرد گسترده: این برس های سیلیکونی نرم می توانند برای ماسک صورت، ماسک گلی، ماسک رسی، اسانس، لوسیون بدن، ماسک DIY، بادی باتر و غیره استفاده شوند که به عنوان یک ابزار مفید به اندازه کافی متنوع است.
 • مواد باکیفیت: سر سیلیکونی این برس های ماسک از سیلیکون باکیفیت ساخته شده است که مقاومت حرارتی بالایی دارد و نرم و روان است.
 • حفظ پاکیزگی: با استفاده از یک برس سیلیکونی، ماسک یا لوسیون بدون آلودگی در ظرف خود نگه داشته می شود و دست هایتان نیز تمیز باقی می ماند و از شر انگشتان کثیف خلاص می شوید.
 • سبک و قابل حمل: طول این برس سیلیکونی 5.45 اینچ/ 13.8 سانتیمتر است. اندازه کوچک و وزن پایین باعث می شود به راحتی قابل حمل بوده و در یک کیف مسافرتی قرار گیرد.

صورتتان پخش کنید. به ویژه اگر ماسک های خاک رس یا زغال و ماسک های پیل آف و … استفاده می کنید، این براش را برای اعمال یکنواخت ماسک صورت امتحان کنید. جنس سیلیکونی این براش برای نگه داشتن و پخش محصول به اندازه کافی قوی و محکم است. در عین حال نیز برای کنترل اعمال یکنواخت مواد روی صورت به اندازه کافی انعطاف پذیر می باشد. از این رو امکان استفاده بسیار ساده تر با ضایعات کمتر را فراهم می کند. به کمک این براش ها دیگر نیازی به استفاده از انگشتان خود برای زدن ماسک ندارید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قلم سیلیکونی ماسک صورت" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی, کسب و کار ایرانی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قلم سیلیکونی ماسک صورت"، کلیک کنید.